سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

نگاه ویژه ای به توسعه ورزش و نشاط در جامعه دارم ،از طرح های سمن ها حمایت می کنم ،ایجاد فضای ورزشی در بوستان های بهار ، نگاه ویژه ای به قهرمانان خواهیم داشت
شهردار بهاردر دیدار با هیات های ورزشی و سازمان های مردم نهاد جوانان:

نگاه ویژه ای به توسعه ورزش و نشاط در جامعه دارم ،از طرح های سمن ها حمایت می کنم ،ایجاد فضای ورزشی در بوستان های بهار ، نگاه ویژه ای به قهرمانان خواهیم داشت (1400/6/14 12:40:39)

در آغازین روزهای کاری شهردار بهار جمعی از روسای هیات های ورزشی و دبیران سازمان های مردم با مهندس مجیدی دیدار و مشکلات و معضلات حوزه خود را مطرح کردند.
سمن ها از ارکان اصلی توسعه پایدار در کشور هستند
مسئولان نقش سازمان های مردم نهاد را جدی بگیرند‌

سمن ها از ارکان اصلی توسعه پایدار در کشور هستند (1400/6/12 11:22:57)

رئیس اداره ورزش و جوانان بهار با گرامیداشت روز تشکل ها گفت: سمن‌ها پل ارتباطی بین دولت و عموم مردم هستند و به خاطر تماس رو در رو با مردم و ارتباط با مسئولان دولتی می توانند نقش موثری در تحقق اهداف و دغدغه های مردم داشته باشند.
یک میلیارد تومان برای طرح‌های ورزشی بهار و کبودراهنگ اختصاص یافت

یک میلیارد تومان برای طرح‌های ورزشی بهار و کبودراهنگ اختصاص یافت (1400/6/11 07:56:13)

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری‌لازم برای تامین بودجه مورد نیاز برای تکمیل و توسعه زیرساخت‌های ورزشی شد و گفت: یک میلیارد تومان برای تکمیل طرح‌های ورزشی بهار و کبودراهنگ اختصاص یافت.
باشگاه ها و مربیان ورزشی در اولویت دریافت واکسن قرار گیرند
صفی زاده: رئیس اداره ورزش و جوانان بهار :

باشگاه ها و مربیان ورزشی در اولویت دریافت واکسن قرار گیرند (1400/6/6 21:11:27)

علیرضا صفی زاده خواستار توجه به باشگاه داران و مربیان ورزشی شد و افزود: انتظار می رفت مربیان و باشگاه داران در اولویت تزریق واکسن قرار گیرند تا شرایط برای حضور افراد د ورزش راحت تر شود.
کیانا ببری نیک و کیمیا ببری نیک از لالجین به همراه ۱ نماینده از همدان در مسابقات جهانی طناب زنی

کیانا ببری نیک و کیمیا ببری نیک از لالجین به همراه ۱ نماینده از همدان در مسابقات جهانی طناب زنی (1400/5/27 21:53:47)

مسئول کمیته طناب زنی هیات ورزش‌های همگانی همدان با اشاره به حضور سه ورزشکار ملی پوش این استان در رقابت‌های جهانی کانادا گفت: کیانا ببری نیک شرکت کننده ماده جاگینگ سرعت ۳۰ ثانیه است و کیمیا ببری نیک نیز در ماده سه دقیقه استقامت با حریفان رقابت خواهد کرد.
ورزشی