سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

بوکسور ملایری درگذشت

بوکسور ملایری درگذشت (1403/4/22 20:45:28)

این دومین بوکسور ملایری است که در سال‌های اخیر فوت کرده است. «محمد امین روستایی» بوکسور نوجوان ملایری نیز در سال ۱۴۰۱ در اردوی تیم ملی پس از تمرینات درگذشت.
پریسا مجنونی بانوی دوچرخه سوار بهاری، صاحب ۲ مدال نقره در مسابقات قهرمانی کشور نیمه استقامت پیست، شد

پریسا مجنونی بانوی دوچرخه سوار بهاری، صاحب ۲ مدال نقره در مسابقات قهرمانی کشور نیمه استقامت پیست، شد (1403/4/14 15:32:28)

در مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور نیمه استقامت پیست بانوان، در سال ۱۴۰۳ به میزبانی استان آذربایجان شرقی شهرستان تبریز در حال برگزاری میباشد. در این مسابقات پریسا مجنونی بانوی ملی پوش دوچرخه سواری استان همدان از شهرستان بهار، موفق به کسب ۲ مدال نقره در رشته ی ۳ کیلومتر تعقیبی و اومینیوم، در این مسابقات گردید.
مجبور شدند به عوامل یک برنامه یک ساعت رولکس ۶۰۰ میلیونی بدهند / به تهیه کننده یک برنامه خانه و به یک مجری صداسیما یک ماشین دادند / سکه‌ها لای پسته و پته داده می‌شدند / عروس داورها شماره حساب داشتند و ارزها را تبدیل کرده اند
افشاگری رضا جاودانی در خصوص پرونده فساد فوتبال ایران:

مجبور شدند به عوامل یک برنامه یک ساعت رولکس ۶۰۰ میلیونی بدهند / به تهیه کننده یک برنامه خانه و به یک مجری صداسیما یک ماشین دادند / سکه‌ها لای پسته و پته داده می‌شدند / عروس داورها شماره حساب داشتند و ارزها را تبدیل کرده اند (1403/3/25 22:08:16)

رضا جادوانی حرف‌هایی در برنامه فردوسی‌پور زد که بدون شک فوتبال ایران را دوباره بهم خواهد ریخت.
دیوید تیلور، رقیب سنتی حسن یزدانی با شکست مقابل پدیده کشتی آمریکا، المپیک پاریس را از دست داد
شوک به کشتی دنیا؛

دیوید تیلور، رقیب سنتی حسن یزدانی با شکست مقابل پدیده کشتی آمریکا، المپیک پاریس را از دست داد (1403/2/2 16:57:43)

دارنده ۴ مدال طلای جهان و المپیک با قبول ۲ شکست پیاپی مقابل آرون بروکس پدیده ۲۳ ساله کشتی آمریکا، ناباورانه حضور در المپیک پاریس را از دست داد تا با خاطره ای تلخ از المپیک خداحافظی کند. دیوید تیلور به عنوان رقیب سنتی حسن یزدانی طی سال های اخیر، ۵ مرتبه موفق به شکست یزدانی شده بود و یک مرتبه نیز تن به شکست داده بود. ناکامی تیلور در راهیابی به المپیک پاریس در حالیست که حسن یزدانی نیز پس از جراحی کتف برای رسیدن به المپیک ماه ها دور از میادین است و برای حضور در المپیک باید از سد کامرتن قاسمپور بگذرد.
واکنش دبیر هیات کشتی همدان به سرنوشت وفایی پور: جای امیدواری است

واکنش دبیر هیات کشتی همدان به سرنوشت وفایی پور: جای امیدواری است (1403/1/27 14:35:11)

دبیر هیات کشتی همدان در خصوص سرنوشت هادی وفایی پور ملی پوش این استان در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: هر چند چرخه انتخابی وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی برای حضور در المپیک کسب عنوان قهرمانی در آسیا بود و وفایی پور به این مهم نرسید، اما جای امیدواری برای قانع شدن مسوولان فدراسیون وجود دارد.

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

ورزشی