کد خبر : 10857
تاریخ : 1400/1/13
گروه خبری : ورزشی

احداث مجتمع صنعتی برای حل مشکل کارگاه های تریلی سازی زاغه

نابسامانی کارگاه های تریلی سازی روستای زاغه با ورود مدیران کل ادارات و با احداث مجتمع صنعتی توسط شهرداری صالح آباد مرتفع می شود.

به گزارش نشاط شهر، در آخرین روزهای سال ۱۳۹۹ در پی مشکلات و حواشی حاصله در کارگاه های تریلی سازی زاغه و متعاقب آن بیکاری کارگران حجت الاسلام فلاحی نماینده معین مردم بهار با همراهی جمعی از مدیران به صورت میدانی از محل این کارگاهها بازدید به عمل آورد.

با تشکیل جلسه در دفتر نماینده و دعوت از مدیران کل و روسای ادارات ذیربط به بررسی چگونگی ساماندهی کارگاههای تریلی سازی پرداخته شد که پس از استماع نظرات مدیر کل جهاد کشاورزی، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و معاونان ادارات کل صمت، راهداری و محیط زیست استان و بررسی پیشنهادات مختلف مصوب شد که در صورت ورود شهرداری صالح آباد برای پیگیری احداث مجتمع صنعتی در این منطقه ادارات کل جهاد کشاورزی، صمت و محیط زیست موافقت خود را با این موضوع داشته باشند.

در جلسه دیگری هم که با حضور شهرداری صالح آباد و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صالح آباد در آغازین روزهای سال ۱۴۰۰ در دفتر نماینده محترم برگزار شد، شهرداری صالح آباد علاقمندی خود را برای پیگیری احداث مجتمع صنعتی اعلام نموده و مقرر شد در اسرع وقت پیگیری‌های مربوطه از طرف شهرداری برای ارائه طرح به دستگاه‌های مربوطه آغاز شود.

احداث این مجتمع صنعتی برای جلوگیری از نابسامانی های موجود در منطقه و ساماندهی ساخت و سازهای غیرمجاز مناسبی صورت می گیرد تا مردم این منطقه که سهم اشتغال قابل قبولی را در منطقه ایجاد کردند در وضعیت با ثبات شغلی قرار گیرند

  لینک
http://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/10857