کد خبر : 11279
تاریخ : 1400/4/5
گروه خبری : ورزشی

تیم شهدای باباعلی شهرستان بهار به لیگ دسته سه فوتبال کشور صعود کرد

تیم شهدای باباعلی بهار با کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان همدان، جواز حضور در فصل آینده لیگ دسته سه کشور را کسب کرد.

به گزارش نشاط شهر به نقل از ایرنا، در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال استان همدان تیم شهدای باباعلی بهار با برتری مقابل صنایع دستی لالجین به عنوان قهرمانی دست یافت.

در این دیدار که در ورزشگاه شهدای قدس همدان برگزار شد، تیم شهدای روستای باباعلی بهار توانست با نتیجه پرگل ۶ بر صفر حریف خود را شکست داده و صاحب عنوان قهرمانی این مسابقات شود.

در دیگر دیدارهای هفته پایانی این مسابقات نیز  کولاک سرخ ۲  بر یک مهر همدان را برد، پاسارگاد نوین نهاوند یک با علم و ادب همدان به تساوی رسید و ستاره سرخ تویسرکان ۴ بر ۳ تالار وحدت همدان  را شکست داد.

آیین اهدا جام قهرمانی این دوره از رقابت ها با حضور رییس هیات فوتبال استان همدان، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار و جمعی از پیشکسوتان برگزار شد.

هشت تیم کولاک سرخ تویسرکان، مهر همدان، پاسارگاد نوین نهاوند، علم و ادب همدان، ستاره سرخ تویسرکان، تالاروحدت همدان، شهدای باباعلی بهار و صنایع دستی لالجین در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

انتهای پیام /

  لینک
http://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/11279