کد خبر : 11798
تاریخ : 1400/7/11
گروه خبری : گوناگون

آسمان همدان در انتظار باران

کارشناس مرکز هواشناسی استان همدان گفت: با وارد شدن به فصل پاییز و خشکی زمین استان همدان نیازمند باران است ،اما در این روزها بعید است.

به گزارش نشاط شهر به نقل از ایسنا ، روح اله زاهدی در گفت‌وگوبا ایسنا اظهار کرد: با قرار گرفتن در نیمه دوم سال شاهد تداوم کاهش دما به ویژه در ساعات صبح هستیم.

وی ادامه داد: در این روزها بارش باران انتظاری بعید ازآسمان استان است و بارش برای مناطق شمالی در همسایگی استان بیشتر انتظار می‌رود.

وی ادامه داد: در 24 ساعت گذشته دمای ثبت شده در مرکز هواشناسی ایستگاه فرودگاه همدان، کمترین دما پنج درجه سانتیگراد و بیشترین دما 27 درجه سانتیگراد است.

این کارشناس هواشناسی با اشاره به دمای ثبت شده 24 ساعت گذشته در شهرستان‌ها افزود: شهرستان بهار با چهار درجه سانتیگراد کمترین دما و شهرستان اسدآباد با 30 درجه سانتیگراد بیشترین دما گزارش شده است.

زاهدی خاطر نشان کرد: در این هفته آسمانی صاف و آفتابی را انتظار داریم که ابرناکی‌هایی در بعضی از ساعات روز را همراه دارد.

وی با توجه به شاخص‌های آلایندگی و کیفیت هوا خاطر نشان کرد: از نظر شاخص‌های آلایندگی، آسمانی پاک و شفاف را داریم که به سبب بادهای لحظه‌ای در ساعاتی از روز با غبار محلی همراه است.

 

انتهای پیام/ص

  لینک
http://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/11798