کد خبر : 11923
تاریخ : 1400/8/10
گروه خبری : سیاسی

لکه گیری ۶۰۰ کیلومتر از راه‌های شهرستان بهار

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای بهار از لکه گیری با آسفالت سرد ۶۰۰ کیلومتر از راه های این شهرستان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

به گزارش نشاط شهر به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (همدان)، محمد آقامحمدی با اشاره به اینکه توسعه راه‌ها در دستور کار اداره راهداری است، گفت: روکش آسفالت در همه محورهای اصلی، فرعی و روستایی شهرستان به شکل امانی انجام شده است.

وی همچنین روکش آسفالت محور سنندج، فرعی حسن قشلاق-صالح آباد و راه روستایی خلیل کرد-ساربانلر را از دیگر اقدامات برشمرد و افزود: در مجموع از ابتدای سال تاکنون ۱۲ هزار و ۵۵۰ کیلومتر از این محورها روکش شده است.

رئیس راهداری بهار در ادامه از پاک‌سازی شانه و حریم راه از نخاله و زباله به طول ۶۰۰ کیلومتر خبر داد و گفت: ۳۹ هزار مترمکعب ترانشه برداری و ریزش برداری، تکمیل و اصلاح زیرگذرهای نهالستان و دام، احداث یا اصلاح و پاکسازی دوربرگردان، پارکینگ و سرعتکاه به تعداد ۳۰ مورد، اجرای آسفالت حفاظتی به طول ۶ کیلومتر، ایجاد شیار طولی به طول ۲۴ کیلومتر در محور بیجار و ۲۰ کیلومتر اصلاح شیب شیروانی در محور سنندج و کرمانشاه نیز از ابتدای سال تاکنون در این شهرستان انجام شده است.

این مسئول یادآور شد: پروژه‌های این شهرستان در حوزه بهسازی راه‌ها با سرعت هر چه بیشتر در دستور کار راهداری است و در این خصوص با تمام توان از طرح هایی که اولویت مردمی دارند، حمایت می‌شود تا به سرانجام برسند.

 

انتهای پیام/ص

  لینک
http://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/11923