کد خبر : 12060
تاریخ : 1400/9/17
گروه خبری : سیاسی

مسئولین چه خواهند کرد؟!

۸۵ خانوارِ ساکن در قیدعلی بلاغ مشکل آب شرب دارند

قیدعلی بلاغ یکی از روستاهای مهجوریست که با بی مهری و کم توجهی های مسئولین، دستخوش مشکلات بیشماری برای تأمين لازمه های اولیه زندگی شده است.

به گزارش نشاط بهار، سعید نادری نهاد دهیار روستای قیدعلی بلاغ درابتدا به معنی نام این روستا اشاره کرد و گفت: قید درلغت به معنای کوه و بلاغ به معنای چشمه که در ورودی روستا قرار دارد و شایان ذکر است این روستا از توابع شهر صالح آباد است که جمعیت قریب به ۲۸۰ نفر و ۸۵ خانوار را دارا می باشد.

 

وی درادامه بیان کرد: شغل اکثر مردم این روستا دامداری وکشاورزی می باشد.

 

درادامه بااشاره به اینکه این روستا ازنظر توجه مسئولین درامر آبادانی و رسیدگی مهجور مانده گفت: عدم بهسازی روستا و جدول گذاری باعث ایجاد مشکلاتی برای اهالی این روستاشده است.

 

دهیار روستای قیدعلی بلاغ ازدیگر مشکلات این روستا را تأمين آب عنوان کرد و افزود: این روستا دارای منابع آبی میباشد و در مقابل، چاه آن حفاری شده امامتاسفانه تجهیز نشده است و کارگروه تخصصی برای رفع این مشکل تشکیل نمیشود و همچنان بعد از سال ها، در تنش آبی هستیم و قطع به یقین حل این مسئله باعث رفاه عمومی اهالی این روستا خواهد شد.

 

وی در ادامه افزود: جاده این روستا درسال ۹۸ آسفالت شد اما در زمستان همان سال، به دلیل بی کیفیت بودن آسفالت و عدم زیرسازی خراب شده است و این امر، پاسخگو بودنِ مسئولین را قبل از انجام مجدد می‌طلبد.

 

سعید نادری نهاد دهیار روستای قیدعلی بلاغ در خاتمه به بیان یکی دیگراز مشکلات مهم این روستا پرداخت گفت: یکی دیگر ازمهمترین مشکلات روستا بویژه برای دانش آموزان ودانشجویان، مسئله مخابرات و اینترنت می‌باشد که بصورت Gsm و بی سیم است که امیدواریم با پیگیری، مسئولين بتوانند برای حل این مشکل اقدام کنند وتا حدودی ازمشکلات اهالی بکاهند.

 

انتهای پیام/ص

  لینک
http://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/12060