کد خبر : 12127
تاریخ : 1400/10/7
گروه خبری : گوناگون

آتش سوزی در یک کارگاه در بهار منجر به مرگ یک جوان شد

درتاریخ 1400/9/5 در ساعت 23:49 باسامانه125 تماس گرفته شده که یک مورد دود مشکوک با آتش سوزی درابتدای مسیر روستای چشمه قصابان از یک کارگاه تولیدی یخچال توسط یک رهگذر گزارش شد، که بلافاصله مامورین اعزام و در زمان 4دقیقه به محل رسیدند.

به گزارش نشاط شهر، مسئول آتش نشانی بهار، مهدی صمدی در گفتگو با خبرنگار نشاط شهر از آتش سوزی در یک کارگاه خبر داد و اظهار داشت:  درتاریخ 1400/9/5 در ساعت 23:49 باسامانه125 تماس گرفته شده که یک مورد دود مشکوک با آتش سوزی درابتدای مسیر روستای چشمه قصابان از یک کارگاه تولیدی یخچال توسط یک رهگذر گزارش شد، که بلافاصله مامورین اعزام و در زمان 4دقیقه به محل رسیدند.

 

 وی افزود: باتوجه به اینکه  مالک در محل حضور نداشت و درهای ورودی قفل بود، مامورین آتش نشانی مجبور شدند با استفاده از نردبان وخودرو آتش نشانی  از پشت بام کارگاه وارد محل حادثه شده وحرق را اطفا کنند.

 

 صمدی ادامه داد: در عملیات پاک سازی جسد فردی را که احتمالا نگهبان گارگاه بود در میان بقایای حریق یافتیم و به خارج از محل حادثه انتقال دادیم و سپس جسد به وسیله آمبولانس به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

 

 مسئول آتش نشانی بهار در آخر به بیان توصیه های ایمنی پرداخت و گفت: چنین کارگاه هایی حتما باید سیستم اعلام حریق خودکار واستاندارد در کل بنا داشته باشند، همچنین آب فشان سقف دتکتور الزامی است و سیستم تروخشک آتش نشانی باجعبه فایرباکس ومخزن آب با پمپ مربوطه الزامی می باشد .

 

صمدی همچنین گفت: نصب خاموش کننده های استاندارد پودر و هوا با ظرفیت 6 کیلویی وCO2 با ظرفیت 4 کیلویی در کل بنا الزامی می باشد.

نساء زنگنه

 

انتهای پیام/ص

  لینک
http://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/12127