کد خبر : 12700
تاریخ : 1401/5/10
گروه خبری : سیاسی

امام جمعه شهر بهار در خطبه های نماز جمعه:

سفر ریاست جمهور به استان همدان و معاونان ویژه ایشان به شهرستان های استان، قطعا دارای خیر و برکاتی خواهد بود

سفر ریاست جمهور به استان همدان و معاونان ویژه ایشان به شهرستان های استان، قطعا دارای خیر و برکاتی خواهد بود و مصوبات آن در روزهای آینده منتشر خواهد شد. از فرماندار و مسئولان شهرستان به خاطر میزبانی از نماینده ویژه رئیس جمهور و هیئت همراه تشکر میکنیم و امیدواریم اثرات مثبت این سفر شامل حال شهرستان بهار شود.

 

به گزارش نشاط شهر، امام جمعه شهر بهار در خطبه های نماز جمعه این هفته با سفارش همگان به تقوای الهی عنوان کرد: مخالفت قلبی از منکر هیچگونه اثری در جامعه ما ندارد و بهترین انسان ها کسانی هستند که هم از قلب، هم با زبان و هم در عمل جلوی منکرات را بگیرند .

 

وی افزود : کسانی که در عمل فرمان خدا را اجرا نمی‌کنند و اهل مدارا و سازش نیستند و آرزوهای طولانی دارند، نمی توانند امر به معروف کنند و همچنین نباید در این بحث با کسی تعارف کنیم و باید مصلحت دین را در نظر بگیریم.

 

حجت‌الاسلام محمد علی ارزنده با اشاره به برگزاری اجلاس ائمه جمعه کشور در هفته گذشته نیز اظهار کرد: این اجلاس جهت ارائه مسائل روز و مورد نیاز جوامع برگزار شد، و توفیق دیدار  حضرت امام خامنه ای حاصل شد و نایب و الزیاره شما نیز بودم، و همانطور که ایشان فرمودند ؛ ائمه جمعه و شواری سیاست گذاری ائمه جمعه و عموم مومنان و نمازگذاران باید دقت کنند، خطبه نماز جمعه و خطیب جمعه سخنگوی انقلاب اسلامی است، قطعا سخنگو باید آنچه که باعث قوام نظام مقدس جمهوری اسلامی است بیان کند، آنچه که مصلحت مردم و مصلحت نظام را در بر میگیرد.

 

وی با توجه به تفکیک حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ گفت: خیر و صلاح مردم در این است و با توجه به سفر ریاست محترم جمهور به استان و معاون ویژه رئیس جمهور به شهرستان مطرح شد. چرا که حوزه دوشهر از نظر جغرافیایی و مشکلات روستاها و  پیگیری مشکلات انصافا کار سختی است و خواسته به حق مردم است و  نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس  نیز به دنبال تفکیک حوزه انتخابیه بهار وکبودراهنگ جهت خدمت رسانی بیشتر بوده و است.

 

وی اضافه کرد: هر چه سریعتر باید به وضعیت آموزش و پرورش شهرستان رسیدگی شود چرا که کنترل بیش از دو هزار معلم و چند هزار دانش آموز توسط سرپرست آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

 

امام جمعه بهار نیز بیان کرد: سفر ریاست جمهور به استان همدان و معاونان ویژه ایشان به شهرستان های استان، قطعا دارای خیر و برکاتی خواهد بود و مصوبات آن در روزهای آینده منتشر خواهد شد. از فرماندار و مسئولان شهرستان به خاطر میزبانی از نماینده ویژه رئیس جمهور و هیئت همراه تشکر میکنیم و امیدواریم اثرات مثبت این سفر شامل حال شهرستان بهار شود.

فاطمه بدرلو

انتهای پیام/ص

  لینک
http://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/12700