کد خبر : 12768
تاریخ : 1401/6/12
گروه خبری : گوناگون

همزمان با اولین جمعه ماه صفر برگزار شد:

برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت رقیه(س) در سطح شهر بهار

روز گذشته چندین مراسم عزاداری به مناسبت شهادت حضرت رقیه خاتون (س) به طور همزمان در نقاط مختلف شهر بهار برپا شد.

 

برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت رقیه در مسجد حاج فضلعی

مراسمی به مناسبت سالروز شهادت حضرت رقیه سلام‌الله‌علیها با سخنراني حجت‌الاسلام حاج مهدی خلف خانی و با مداحی جناب محمودی و با حضور جمعی از خواهران اهالی محله حسین بابا در مسجد حاج فضلعی برگزار شد.

 

این مراسم به همت هيئت ام البنین و همکاری کانون فرهنگی هنری جواد الائمه برگزار شد که از جمله از برنامه‌ های ویژه این مراسم اجرای گروه نمايشي و اجرای گروه سرود محبان زهرا (س) توسط کودکان هيئت ام البنین بود

 

 

برگزاری مراسم عزاداری دردانه امام حسین (ع) در زائر سرای آیت‌الله بهاری 

 

مراسم عزاداری شهادت سه ساله امام حسین‌(ع) با سخنراني و مداحی جانسوز در فراق حضرت رقیه خاتون در زائر سرای آیت‌ الله بهاری شهر بهار برگزار شد .

این مراسم به همت هيئت امام زمان "عج" همراه با پخت و توزیع آش و برپایی سفره حضرت رقیه (س) به اجرا در آمد .

 

 

برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت رقیه خاتون در گلزار شهدای شهر بهار

 

اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان با حضور خود در سالروز شهادت حضرت رقیه سلام‌ الله‌ علیها مراسم عزاداری را در کنار مزار شهدا برگزار کردند .

 

در این مراسم اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات با شهدای شهر بهار خصوصآ شهید مدافع حرم سید محمد میلاد مصطفوی تجدید میثاق کردند و همچنین این مراسم با مداحی و پرچم تبرک آقا اميرالمؤمنين(ع) همراه بود 

 

 

برگزاری همایش اجتماع بزرگ دختران حسینی و مادران زینبی در مسجد علی ابن ابیطالب 

 

 مراسم عزاداری دردانه امام حسین(ع) با سخنراني حجت‌الاسلام زرین و با مداحی مهرداد میرزایی و مهدی موسوی و با حضور پرشور جمعی از کودکان و مادران زینبی ،به همت واحد خواهران مجموعه فرهنگی تربيتي پایگاه شهید شیرودی در مسجد علی ابن ابیطالب شهر بهار برگزار شد.

 

 این مراسم با برپايی سفره حضرت رقیه همراه بود و به تمام کودکان حاضر در مراسم رزق فرهنگی به مناسبت سالروز شهادت حضرت رقیه سلام‌الله‌علیها اهدا شد .

 

فاطمه بدرلو

انتهای پیام/ص

  لینک
http://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/12768