کد خبر : 13513
تاریخ : 1402/4/23
گروه خبری : فرهنگ و هنر

از سه پوستر به مناسبت هفته عفاف وحجاب در دفتر امام جمعه رونمایی شد

صبح امروز در دفتر امام جمعه شهر بهار با حضور مسئولین شهرستان و تعدادی از بانوان از سه پوستر به مناسبت هفته عفاف و حجاب رونمایی شد.

 

به گزارش نشاط شهر، صبح امروز در دفتر امام جمعه شهر بهار با حضور مسئولین شهرستان و تعدادی از بانوان از سه پوستر به مناسبت هفته عفاف و حجاب رونمایی شد.

 

این پوسترها به معرفی جشنواره هایی  با مضامین "حرف نو، بیان نو، نگاه نو" ، "مربیان و مبلغان عفاف و حجاب" و "مسابقه بزرگ کتابخوانی ترگل" با همکاری تعدادی از ادارات در هفته حجاب و عفاف می باشد و مقرر شده این جشنواره ها در این هفته برگزار شود.

 

نخست مهدی کرمی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار گفت: برنامه های ویژه ای را درنظر گرفته ایم و همچنین از هماهنگی و همکاری ارگانهای فرهنگی در این زمینه بسیار خرسندیم. با تلاش‌های همکاران فرهنگی در ارگان های مختلف میتوانیم به ارتقا و رشد فرهنگی در شهرستان بهار کمک کنیم.

 

سپس معصومه فزونی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهار به شرح ویژگی های کتاب ترگل پرداخت.

 

همچنین حجت الاسلام والمسلمین رضا مصباح امام جمعه بهار گفت: ائمه اطهار و پیامبران اگر می‌خواستند کسی را ارشاد کنند با غضب این کار را انجام نمیدادند بلکه با مهرو عطوفت و گذشت مردم را دعوت به اسلام و پرستش خدای یگانه می‌کردند.

 

وی افزود: اول باید عفاف داشته باشیم سپس حجاب که اگر بالعکس باشد باعث تزلزل می‌شود.حجاب آورده فطرت است و خانواده مقدس ترین بنیاد است.

 

برای مشاهده گزارش تصویری کلیک نمایید.

 

 

آرزو میرزایی

 

انتهای پیام/ص

  لینک
http://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/13513