سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بمناسبت هفته معلولین ۸الی ۱۴ آذر با همراهی کارشناس روابط عمومی با حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ارزنده امام جمعه شهرستان بهار دیدار و گفتگو کرد.

شناسه خبر: 12035

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان بهار، در ابتدای این دیدار رییس اداره بهزیستی برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون را از خداوند متعال خواستار شده و به تشریح بخشی از فعالیتهای بهزیستی شهرستان اشاره و گزارشی از حوزه های، توابخشی، اجتماعی، پیشگیری، مشارکتهای مردمی، مسکن و اشتغال را ارائه کردند.

منوچهر نوروزی  گفت: در بهزیستی شهرستان بهار بیش از ۱۷۲۰خانواده در قالب حوزه توانبخشی تحت حمایت و از خدمات بهزیستی شهرستان بهرمنده مند هستند.

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ارزنده امام جمعه شهرستان بهار با بیان اینکه افتخار کارکنان بهزیستی این است که در خدمت افراد دارای معلولیت هستند و این باعث رضایت و شعف است که انسان بداند خوشحالی بندگان، رضایت و خشنودی خداوند را دربر دارد و این مهم بسیار ارزشمند است و از خدمات و زحمات رییس و پرسنل خدوم بهزیستی شهرستان تقدیر و تشکر کردند.

گفتنی است در پایان نوروزی از حاج آقا ارزنده خواستار یاد آوری خدمات بهزیستی به افراد دارای معلولیت در تریبون نماز جمعه به نمازگزاران شهرستان بهار شد.

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی