سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

نظر به تداوم بارش شدید برف، برودت هوا ولغزندگی جاده‌های استان وبا توجه به برودت هوا بنا بر مصوبه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی در استان همدان در روز پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه کلاس‌های آموزشی ساعت اول دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان تعطیل و الباقی براساس برنامه برگزار می گردد.

شناسه خبر: 14301

به گزارش نشاط شهر، روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان اعلام کرد: نظر به تداوم بارش شدید برف، برودت هوا ولغزندگی جاده‌های استان وبا توجه به برودت هوا بنا بر مصوبه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی در استان همدان در روز پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه کلاس‌های آموزشی  ساعت اول دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان تعطیل و الباقی براساس برنامه برگزار می گردد.

 

در ضمن تمامی کلاس‌های تربیت بدنی سالن پوریای ولی به علت مشکل گرمایش تعطیل می باشد و کلاس‌های جبرانی با اطلاع رسانی قبلی برگزار می گردد.

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

با یک تیم فنی ۳۰ نفره، ابتدا موقعیت اولیه را که مثلثی به اضلاع ۷ در ۶ در ۶ کیلومتر بود شناسایی کردیم؛ سپس سه منطقه را مشخص و اولویت‌بندی کردیم / دو دستگاه تلفن همراه تا ساعت ۷، ۸ شب روشن بودند؛ همین امر باعث شد محدوده دقیق‌تری را در اختیار تیم‌های پهپادی از جمله تیم ترکیه‌ای قرار دهیم / در نهایت به محدوده‌ای به قطر یک کیلومتر رسیدیم و با روشنایی هوا، محل سقوط شناسایی شد

اجتماعی، اقتصادی