سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

در ابتکاری نو و خلاقانه صبح امروز با حضور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان، فرماندار و سایر مسئولین شهرستان، ۵۰۰ اصله نهال شناسنامه دار در روستای دهنجرد غرس شد.

شناسه خبر: 14357


به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بهار؛ در ابتکاری نو و خلاقانه صبح امروز با حضور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان، فرماندار و سایر مسئولین شهرستان، ۵۰۰ اصله نهال شناسنامه دار در روستای دهنجرد غرس شد.


خانم عارفی دهیار روستای دهنجرد ضمن تقدیر از همکاری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان عنوان کرد: جلوی درب هر خانه یک اصله نهال شناسنامه دار به اسم دانش آموز کشت می گردد و در صورت تولد نوزاد نهال دیگری غرس خواهد شد.

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

با یک تیم فنی ۳۰ نفره، ابتدا موقعیت اولیه را که مثلثی به اضلاع ۷ در ۶ در ۶ کیلومتر بود شناسایی کردیم؛ سپس سه منطقه را مشخص و اولویت‌بندی کردیم / دو دستگاه تلفن همراه تا ساعت ۷، ۸ شب روشن بودند؛ همین امر باعث شد محدوده دقیق‌تری را در اختیار تیم‌های پهپادی از جمله تیم ترکیه‌ای قرار دهیم / در نهایت به محدوده‌ای به قطر یک کیلومتر رسیدیم و با روشنایی هوا، محل سقوط شناسایی شد

گوناگون