سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

جانشین رییس پلیس راه استان همدان: نیمه شب گذشته بر اثر واژگونی و سقوط تراکتور به دره در یکی از روستاهای اسدآباد، یک نفر جان باخت.

شناسه خبر: 14686

 

به گزارش نشاط شهر، جانشین رئیس پلیس راه استان همدان خبر داد:

 

نیمه شب گذشته بر اثر واژگونی و سقوط تراکتور به دره در یکی از روستاهای اسدآباد، یک نفر جان باخت.

 

ناتوانی و نداشتن تجربه و مهارت کافی برای کنترل تراکتور حین شخم زدن اراضی شیب دار عامل بروز این حادثه مرگبار است.

 

بخش کمی از سوانح فوتی مربوط به ادوات کشاورزی است که یکی از علل آن نوع سیستم تراکتور از جمله نداشتن کمک فنر و بالا بودن احتمال واژگونی آن در صورت نداشتن مهارت کافی برای رانندگی با این قبیل وسایل نقلیه است.

 

سوار شدن بیش از ظرفیت و نشستن بر روی گلگیر و قسمت عقب تراکتور را می توان از دیگر علل اصلی بروز حادثه و مرگ و میر در مناطق روستایی همدان دانست.

 

ورود ادوات کشاورزی به سطح آسفالت و سواره رو ممنوع است همچنین باید هنگام تردد در مسیرهای فرعی از چراغ های چشمک زن و هشدار دهنده استفاده کرده تا دیگر رانندگان متوجه حضور آنها در سطح راه شوند.

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار# حوادث#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

کنایه جلیلی به ظریف: تبریک می‌گویم پیروزی تیم والیبال در مقابل امریکا را، البته اگر باز نگویند خود امریکا خواسته ببازد/ زاکانی: اقای پزشکیان شما پدر مردم را دراوردی/ اقای پورمحمدی با شما در بحث کرسنت کار داریم/ پورمحمدی: جلیلی گفت FATF را قبول داریم اگر تو اجرا کنی، آقایان [دولت روحانی]را قبول نداریم/ پزشکیان: در دولت شهید رئیسی وزیر کشاورزی را چرا گرفتند؛ چای دبش چرا شروع شد؟

حوادث