سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

فرمانده انتظامی اسدآباد: به دنبال وقوع ۴ فقره سرقت احشام از چوپان گله‌ها در سطح مراتع و چراگاه روستا‌های تابعه، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

شناسه خبر: 14712

 

فرمانده انتظامی اسدآباد عنوان کرد:

 

به دنبال وقوع ۴ فقره سرقت احشام از چوپان گله‌ها در سطح مراتع و چراگاه روستا‌های تابعه، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت. 

 

با ورود عوامل پلیس آگاهی به صحنه‌های سرقت احشام و پرس وجو از چوپان گله ها، مشخص شد ۲نفر با یک دستگاه پژو پارس سفیدرنگ به چوپان و نگهبان گله‌ها نزدیک و پس از جلب اعتماد و تعارف آبمیو‌هایی که از قبل با دارو‌های خواب آور مسموم شده بود، آنان را بیهوش کرده و در اقدامی برق آسا تعدادی از گوسفندان را به سرقت می‌بردند.

 

۲نفر از سارقان بومی احشام شناسایی و تصاویر آنها در اختیار دامداران قرار گرفت. 

 

پس از شناسایی کامل سارقان، مخفیگاه آنان مشخص و با هماهنگی مراجع قضایی در طی یک عملیات دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند.

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار# اسد_آباد#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

کنایه جلیلی به ظریف: تبریک می‌گویم پیروزی تیم والیبال در مقابل امریکا را، البته اگر باز نگویند خود امریکا خواسته ببازد/ زاکانی: اقای پزشکیان شما پدر مردم را دراوردی/ اقای پورمحمدی با شما در بحث کرسنت کار داریم/ پورمحمدی: جلیلی گفت FATF را قبول داریم اگر تو اجرا کنی، آقایان [دولت روحانی]را قبول نداریم/ پزشکیان: در دولت شهید رئیسی وزیر کشاورزی را چرا گرفتند؛ چای دبش چرا شروع شد؟

حوادث