سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تاریخ انتشار: 1403/3/6 13:13:45
حوادث؛

جسد فرد مجهول الهویه در تانکر چسب شناسایی شد

فرمانده انتظامی شهرستان بهار به خبرنگار نشاط شهر گفت: هویت جسد کشف شده در تانکر چسب سیلیکات در محوطه بیرونی یک کارگاه در شهر لالجین شناسایی شده است.

شناسه خبر: 14780

 

به گزارش نشاط شهر، طی تماس تلفنی حاصل شده توسط خبرنگار نشاط شهر با نیروی انتظامی اعلام شد هویت جسد کشف شده در تانکر چسب سیلیکات در محوطه بیرونی یک کارگاه در شهر لالجین شناسایی شده است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بهار گفت :در تاریخ ۱۰ فروردین ماه ۱۴۰۳ به دنبال  اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر کشف یک جسد مجهول الهویه در تانکر چسب سیلیکات در محوطه بیرونی یک کارگاه در لالجین بلافاصله عوامل انتظامی ،عوامل پلیس آگاهی و اورژانس ۱۱۵ در محل حاضر شدند.

 

وی گفت :پس از انتقال جسد توسط دستگاه‌های امدادی به سردخانه و اقدامات و بررسی‌های لازم هویت وی مشخص شد. 

 

وی ادامه: داد فرد متوفی بومی منطقه بوده و به علت مصرف بیش از حد مواد مخدر و استفاده از محل به عنوان سرپناه و در اثر سهل انگاری فوت کرده است، بنابراین فرضیه قتل رد می‌شود.

 

 

 

هانیه عبدی

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟

حوادث