شهرستان بهار

فراخوان جذب خبرنگار

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر، اولین مرجع رسمی اخبار شهرستان بهار، در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ به ثبت رسید ، آغاز به فعالیت کرد. نشاط شهر آخرین تحلیل ها و گزارش ها از مهمترین اتفاقات روز شهرستان بهار را در اختیار شهروندان عزیز قرار می دهد. نشاط شهر در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و متعهد به آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل، شهیدان و رهبر معظم انقلاب عمل می نماید، و از سوگیری به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد، و در امر اطلاع رسانی، مستقل عمل می کند.

نشاط شهر، نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه های دولتی، عملکرد مسؤولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می داند و این عملکرد را به منظور ارتقای بینش جامعه و پاسخگویی مسؤولان با جدیت دنبال می کند.

با توجه به افزایش فعالیت سایت نشاط شهر و از سوی دیگر، افزایش انتظارات مردمی از این سایت، مدیریت این سایت در نظر دارد، فعالیت تولید خبر را تقویت و کلیه رویدادهای خبری (مردمی و دولتی) را در سطح شهرستان پوشش دهد. برای این منظور; تصمیم بر این است که تعداد اعضای تیم خبرنگاری کنونی، افزایش داده شود.

بر این اساس افرادی که تمایل دارند به تیم خبرنگاران نشاط شهر ملحق شوند، می توانند فرم زیر را تکمیل نموده و گزینه ارسال را کلیک نمایند.

پس از ارزیابی سوابق فرهنگی-اجتماعی و مصاحبه حضوری، ابلاغ و کارت شناسائی خبرنگاری از طرف نشاط شهر برای ایشان صادر خواهد شد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مسئول روابط عمومی سایت نشاط شهر، آقای علی یونسی (شماره تماس: ۰۹۱۰۷۴۳۵۰۷۹)، ارتباط برقرار نمایند.

نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر