شهرستان بهار

باید به دنبال مدیران کارآمد و شایسته برای خدمت به انقلاب و مردم باشیم نه تفکر مدیر بومی و غیر بومی

شناسه خبر: ۱۰۱۲۰
باید به دنبال مدیران کارآمد و شایسته برای خدمت به انقلاب و مردم باشیم نه تفکر مدیر بومی و غیر بومی

فرماندار شهرستان بهار : باید با حمایت از سازمان های مردم نهاد، از توانمندی جوانان استفاده کنیم و میدان را برای حضور جوانان در عرصه های مدیریتی باز کنیم و از فکر و اندیشه ی جوانان بهرمند شویم و بزرگ فکر کنیم تا بتوانیم گره های بزرگی را باز کنیم، اگر تفکرات و دیدگاه ما محدود باشد یک گره ی کوچک را هم باز نخواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار نشاط شهر، رئیس اداره ورزش با مهم برشمردن سازمان های مردم نهاد در کنار دستگاه های دولتی عنوان کرد : سازمان های مردم نهاد بازوی دستگاه های اجرایی هستند و باید با حمایت از جوانان از ظرفیت آنان در پیشبرد اهداف جامعه و خدمت رسانی به عموم مردم استفاده کنیم.
علیرضا صفی زاده تصریح کرد : چهار سمن در شهر بهار زیر نظر اداره ورزش و جوانان در حال فعالیت هستند و چند سمن نیز در مرحله ی ثبت و صدور مجوز می باشند که پس از صدور مجوز به زودی شروع به فعالیت خواهند کرد. در حال حاضر سازمان های مردم نهاد در فضای مجازی فعالیت دارند؛ و در ادامه افزود، طبق مصوبه ورزش و جوانان، با همکاری آقای مرتضی بهادربیگی از فعالین سازمان های مردم نهاد، چند درخواست ثبت سازمان مردم نهاد نیز در روستاهای آبرومند، لتگاه، روان داریم که پیگیر هستیم تا هرچه سریعتر مراحل قانونی برای صدور مجوز طی شود تا این افراد نیز بتوانند فعالیت خود را شروع کنند.

احسان قنبری فرماندار بهار با اشاره به فعالیت های ورزش و جوانان در این نشست عنوان کرد : جابه جایی در حوزه ی مدیریت اداره ی ورزش تاثیر بسزایی در فعالیت های فرهنگی ورزشی شهرستان بهار گذاشت، رئیس اداره ورزش به عنوان یک عنصر جوان صد در صد نسبت به مدیران قبل عملکرد خوبی داشته و اداره ورزش نسبت به گذشته رشد خوبی در تیم های ورزشی، سازمان های مردم نهاد و... داشته است.

فرماندار افزود : باید با حمایت از سازمان های مردم نهاد، از توانمندی جوانان استفاده کنیم و میدان را برای حضور جوانان در عرصه های مدیریتی باز کنیم و از فکر و اندیشه ی جوانان بهرمند شویم و بزرگ فکر کنیم تا بتوانیم گره های بزرگی را باز کنیم، اگر تفکرات و دیدگاه ما محدود باشد یک گره ی کوچک را هم باز نخواهیم کرد.

وی اظهار داشت : مدیران بومی یا غیر بومی موظف هستند طبق قوانین درحوزه ی مدیریتی خود به مردم خدمت رسانی کنند، و ما گاهی شاهد بودیم که مدیران غیر بومی با اهداف و ایده های نوین بسیار موفق تر از یک مدیر بومی عملکرد داشته اند و بنده معتقدم برخی از افکار مانند مدیر بومی و غیر بومی را باید دور ریخت و دنبال مدیران کارآمد برای خدمت به انقلاب و مردم باشیم.


فردوس نبی پور

انتهای پیام /


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر