شهرستان بهار

به بهانه روز زن انجام شد :

اعلام حمایت فعالین فرهنگی شهرستان بهار از روشنگری مجموعه خبری نشاط شهر در خبررسانی

شناسه خبر: ۱۰۵۹۴
 اعلام حمایت فعالین فرهنگی شهرستان بهار از روشنگری مجموعه خبری نشاط شهر در خبررسانی

برخی از اعضای کتابخانه آیت الله طالقانی (ره) ، پایگاه های بسیج ۴ مالک و امیرالمومنین (ع) با همراهی حجت الاسلام علی اصغر زارعی مدیر حوزه علمیه آیت الله بهاری (ره) بهار به مناسبت گرامیداشت روز زن در دفتر پایگاه خبری نشاط شهر حاضر شده و از مدیرمسئول این مجموعه خبری تقدیر کردند.

به گزارش نشاط شهر روز گذشته تعدادی از فعالین فرهنگی شهرستان بهار در قالب کتابخانه آیت الله طالقانی و هیئت امام خمینی(ره)بهار به مناسبت روز زن با مدیرمسئول پایگاه خبری نشاط شهر دیداری داشته و از زحمات وی در عرصه خبر و خبررسانی در سطح شهرستان بهار تقدیر کردند.

حجت الاسلام زارعی در این نشست صمیمی به ضرورت هم افزایی فعالان اجتماعی تاکید کرد و روز زن را بهانه ای برای تشکر و قدردانی از زحمات مدیرمسئول پایگاه خبری نشاط شهر در مقام زن فعال اجتماعی دانست.

مدیر حوزه علمیه آیت الله بهاری اظهار داشت: در شرایط کنونی شهر و شهرستان، لزوم هم افزایی گروهها و فعالین اجتماعی بیشتر حس می شود، چرا که دیده می شود افراد مختلفی که دغدغه شهر را دارند هر یک به نوعی مطالبه عمومی دارند، اما وقتی که گروه های مختلف ارتباطشان را با هم بیشتر کنند، هم افزایی در بین فعالین اجتماعی بیشتر شده و به نتیجه نزدیکتر میشود.

وی مجموعه نشاط شهر و مدیرمسئول این مجموعه خبری را سیبل بسیاری از مطالبه گری ها دانست که ممکن است مورد هجمه شدید افراد، گروهها و ارگانهایی که مورد انتقاد واقع می شوند قرار گیرد و اظهار داشت: ما در اینجا هستیم که اعلام کنیم از مجموعه خبری نشاط شهر در مطالبه گری ها و روشنگری ها حمایت کرده و آماده همکاری و پشتیبانی از این مجموعه خبری هستیم.

در ادامه مصطفی سلیمانی رئیس هیئت امنای کتابخانه آیت الله طالقانی (ره) نیز با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن اظهار داشت: مجموعه خبری نشاط شهر همواره دغدغه شهر و شهرستان را داشته و این موضوع برای شهروندان بارز است، اما می بینیم که این مجموعه گاهی مورد هجمه های ناجوانمردانه در روشنگری ها قرار می گیرد و بودن ما در این روز در اینجا به معنای اعلام حمایت از شما و روشنگری این مجموعه است.

در ادامه مرضیه کریمی رادپور، مدیرمسئول پایگاه خبری نشاط شهر ماهنامه نشاط بهار ضمن خرسندی از حضور فعالین اجتماعی و اعلام حمایت آنها از فعالیت خبری، اجتماعی پایگاه نشاط شهر ابراز داشت: اصول مجموعه خبری نشاط شهر بر پایه مردم بوده و شعارش ایجاد رسانه مردمی است و حمایت فعالین اجتماعی از خبررسانی، روشنگری و مطالبه گری مایه دلگرمی اعضای مجموعه خبری نشاط شهر و نشاط بهار است.

در پایان اعضای حاضر در این نشست از زحمات همه اعضای مجموعه خبری نشاط شهر تقدیر کردند.مرضیه کریمی راد پور

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر