شهرستان بهار

رئیس فدراسیون جودو به بهار سفر می کند

شناسه خبر: ۱۰۶۷۲
رئیس فدراسیون جودو به بهار سفر می کند

آرش میراسماعیلی رئیس فدرارسیون جودو میهمان شهرستان بهار خواهد بود.

به گزارش نشاط شهر ، علیرضا صفی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار از سفر آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودی کشور به بهار خبر داد و گفت: شهرستان بهار در سالهای گذشته پیشرفت خوبی در رشته جودو داشته و قهرمانان ارزنده بسیاری را به کشور تقدیم نموده است بدین سبب رئیس فدراسیون جودوی کشور سفر یک روزه ای را به این شهرستان خواهد داشت.

صفی زاده در تشریح برنامه سفر یک روزه میراسماعیلی به بهار اظهار داشت: مقرر شده که میر اسماعیلی در این سفر یک روزه، ابتدا به منزل پدر شهید بزرگوار سید میلاد مصطفوی برود و با اهدای نشان ارزنده فدراسیون از شهید جودوکار شهرمان ، سید میلاد مصطفوی تجلیل نماید.

وی همچنین گفت: رئیس فدراسیون جودو در ادامه قرار است مدرسه جودوی بهار را که به همت آموزش و پرورش و هیات جودو تجهیز شده است ، افتتاح نماید.

صفی زاده با اشاره به ظرفیت های ارزنده جودوکاران بهاری در میادین کشوری اظهار داشت: در ادامه قرار رئیس فدراسیون بازدیدی از سالن جودو شهید مهری بهار داشته و با جودوکاران و قهرمانان ارزنده جودو شهرستان دیدار و گفتگو کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار همچنین احداث و راه اندازی کمپ تیم های ملی جودو در شهرستان بهار از سوی اداره ورزش و جوانان و هیات جودو را پیشنهادی برای ارائه به رئیس فدراسیون جودوی کشور عنوان کرد و گفت: ما در این شهرستان قهرمانان ارزنده ای داریم که می توان از پتانسیل آنها به خوبی در این زمینه بهره برد.

انتهای پیام/ک

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر