شهرستان بهار

بیش از56 میلیارد ریال برای تکمیل چهار بیمارستان همدان هزینه شد

شناسه خبر: ۱۹۹۹
بیش از56 میلیارد ریال برای تکمیل چهار بیمارستان همدان هزینه شد

بیمارستان 64 تختخوابی شهرستان بهار نیز در زمینی به مساحت هشت هزار و 800 متر مربع از سال 90 آغاز شده و هم اینک 33 درصد پیشرفت دارد و تکمیل آن نیازمند150میلیارد ریال است.

ˈحبیب نادیان رفیعˈ روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: 42 میلیارد ریال اعتبار برای بیمارستان 220 تخت خوابی اکباتان در سال جاری پیش بینی شده بود که تنها 13 میلیارد ریال از این اعتبار تخصیص یافت.

وی اضافه کرد:عملیات اجرایی طرح جدید بیمارستان اکباتان در زمینی به مساحت 26 هزار متر مربع از سال 88 آغاز شد و هم اینک این طرح با 43 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه وشهرسازی همدان بیان کرد : برای ساخت بیمارستان اکباتان همدان تاکنون 104 میلیارد ریال هزینه شده و تکمیل این طرح نیازمند 420 میلیارد ریال دیگر است.

نادیان اظهار داشت : 55 میلیارد ریال اعتبار از محل منابع ملی برای بیمارستان نهاوند در سالجاری پیش بینی شده بود که حدود 45 درصد از این رقم جذب و هزینه شد.

وی اضافه کرد:احداث بیمارستان 160 تختخوابی نهاوند در زمینی به مساحت 13 هزار متر از سال 89 آغاز شد و هم اینک این طرح با 56 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

به گفته وی همچنین، 110 میلیارد ریال تاکنون برای تکمیل بیمارستان نهاوند هزینه شده است و اتمام این طرح نیازمند اختصاص 120 میلیارد ریال دیگر است.

وی در ارتباط با روند ساخت بیمارستان یکصد تختخوابی تویسرکان نیز بیان کرد: این بیمارستان در زمینی به مساحت 13 هزار متر مربع با 45 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است که تاکنون 70 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این طرح هزینه شده است.

نادیان بیان کرد :32 میلیارد ریال در سال 92 برای این طرح در نظر گرفته شده بود که هفت میلیارد و 700 میلیون ریال آن جذب شده با این وجود 110 میلیارد دیگر برای تکمیل طرح نیاز است.

وی گفت:بیمارستان 64 تختخوابی شهرستان بهار نیز در زمینی به مساحت هشت هزار و 800 متر مربع از سال 90 آغاز شده و هم اینک 33 درصد پیشرفت دارد و تکمیل آن نیازمند150میلیارد ریال است./ایرنا

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر