شهرستان بهار

آموزش سبزیکار و دوزنده كیف چرمی با دست ویژه بانوان

شناسه خبر: ۲۷۶۶
آموزش سبزیکار و دوزنده كیف چرمی با دست ویژه بانوان

نخستین دوره آموزش حرفه سبزیکار و دوزنده كیف چرمی با دست در مركز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بهار در مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

سرحدی سرپرست مرکز خواهران بهار ضمن اعلام این خبر گفت: حرفه‌های سبزیکار و دوزنده کیف چرمی با دست از حرفه‌های زیرمجموعه کشاورزی و چرم است و دوره آموزشی این حرفه‌ها از ۱۶و ۲۰ مردادماه آغاز می‌‌شود.

به گزارش ایلنا از همدان، وی افزود: دوره آموزشی سبزیکار به مدت ۱۵۴ ساعت و در طول یک ماه ونیم و دوره آموزشی دوزنده کیف چرمی با دست به مدت ۲۱۱ ساعت و درطول دو ماه برگزار می‌‌شود.
فاطمه سرحدی درخصوص محتوای آموزشی دوره سبزیکار بیان داشت: توانایی تکثیرسبزیجات، تعیین روش کشت مناسب و انجام کشت، کار با انواع سیستم‌های آبیاری، انجام مدیریت تلفیقی آفات و بیماریهای گیاهی، مبارزه با علف‌های هرز، تعیین نیازهای غذایی گیاه و کوددهی، برداشت انواع سبزیجات و بسته بندی انبارداری و بازاررسانی سبزیجات از جمله توانایی‌هایی است که مهارت آموزان فرا می‌گیرند.

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بهار در خصوص محتوای آموزشی دوره دوزنده کیف چرمی با دست بیان داشت: توانایی ترسیم الگو و الگو سازی، انتخاب چرم مناسب و انتقال الگو روی چرم و برش آن، برش آستر و آستر کاری و اتصال ملزومات، دوخت و مونتاژ نهایی کیف پول و سایرکیف‌های کوچک، دوخت و مونتاژ کیف زنانه و کوله و دوخت و تکمیل نهایی کیف اداری از جمله توانایی‌هایی است که مهارت آموزان آموزش می‌بینند.

ایشان در پایان سخنانش یادآور شد: علاقمندان تا قبل از آغاز دوره‌ها می‌توانند از طریق پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به نشانی http: //www. portaltvto. com/ و یا بصورت حضوری به مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران شهرستان بهار مراجعه و ثبت نام کنند./ایلنا


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر