شهرستان بهار

همایش رای اولی های شهر صالح آباد برگزار شد

شناسه خبر: ۲۹۴
همایش رای اولی های شهر صالح آباد برگزار شد

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: در این همایش ابتدا معاون پرورشی و سلامت مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهار گفت: حضور رای اولی ها باعث ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در جامعه می شود. سید رضا موسوی ا

images

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: در این همایش ابتدا معاون پرورشی و سلامت مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهار گفت: حضور رای اولی ها باعث ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در جامعه می شود. سید رضا موسوی اضافه کرد: رای اولی ها باید با انتخاب درست خود که حاکی از شناخت دقیق و براساس معیارهای مقام معظم رهبری است، در سربلندی ایران اسلامی بخوبی ایفای نقش کنند. وی خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) روش انتخاباتی را به ما آموخت تا با حضور همه اقشار از جمله دانش‌آموزان در عرصه انتخابات شاهد تحقق دستاوردها و اهداف نظام باشیم.

وی تصریح کرد: امروز دشمنان برای اینکه اهداف شوم خود را در کشور پیاده کنند انتخابات را مورد هدف قرار داده اند و با انواع تهدیدها، ترفندها و توطئه ها سعی دارند مانع از برگزاری پرشور و با حضور حداکثری مردم بخصوص رای اولی ها شوند. وی با بیان اینکه ملت ایران همواره پایبند به ارزش های انقلاب، نظام مقدس اسلامی و ولایت فقیه است، اظهار کرد: حضور مردم بویژه نوجوانان و جوانان در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بسیاری از توطئه های دشمنان را خنثی خواهد کرد و پاسخی قاطع به تمامی اهداف پلید بدخواهان نظام اسلامی است.

وی اضافه کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب خلق حماسه سیاسی و همچنین تحقق فرامین مقام معظم رهبری شده و گام محکمی در دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی است و حضور حماسی مردم برگ زرین دیگری را به  افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد افزود.در ادامه فرمانده بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه بهار انتخابات ۲۴ خرداد ماه بسیار مهم و تاثیر گذار در بعد داخلی و خارجی دانست و توجه به دیدگاههای مقام معظم رهبری در خصوص انتخاب اصلح را مهم عنوان کرد و خواستار حضور پررنگ، حماسی و پرشور مردم در این انتخابات شد. رمضان رازداریانی اضافه کرد: امروزه دشمنان سعی دارند تا ارزش‌های اسلام و انقلاب و همچنین جایگاه ولایت را در سطح جوامع اسلامی کمرنگ کنند.

وی تصریح کرد: وظیفه همه ما در برابر فتنه‌ها این است که بر بصیرت خود بیفزائیم و هوشیارانه عمل کنیم تا بر انقلاب ما خدشه و آسیبی وارد نشود که برگزاری اینگونه همایش ها در بصیرت افزایی جامعه اهمیت بسیار دارد. وی خاطرنشان کرد: برگزاری جشن تکلیف سیاسی موجب بصیرت ‌بخشی و آشنایی هر چه بیشتر رای اولی‌ها با اهمیت انتخابات می‌شود که  مسئولان امر نسبت به برگزاری این جشن اقدام کنند.. وی افزود: ملت هوشیار ایرانی اسلامی باید مواظب باشند، دشمنان نظام و انقلاب اسلامی برای کم‌رنگ کردن انتخابات ۲۴ خردادماه جاری از هیچ ترفند و توطئه‌ای دریغ نمی‌کند لذا حضور مردم در این روز در پای صندوق‌های رأی و انتخاب فرد اصلح به عنوان یک تکلیف الهی موجب خنثی شدن دسیسه‌های دشمن و حفظ و تقویت نظام اسلامی می شود./ http://bahar-hm.ir

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر