شهرستان بهار

نشست فرمانداران و نماینده شهرهای بهار و کبودراهنگ با وزیر بهداشت

شناسه خبر: ۳۰۴۹
نشست فرمانداران و نماینده  شهرهای بهار و کبودراهنگ با وزیر بهداشت

بررسي مشکلات حوزه سلامت شهرستانهاي بهار و کبودرآهنگ با حضور وزير بهداشت و درمان

نماينده مردم شهرستانهاي بهار و کبودرآهنگ و جمعي از مسئولين اين دو شهرستان در نشست با وزير بهداشت و درمان کشور در تهران که بمنظور حل پاره اي از مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستانهاي بهار و کبودرآهنگ برگزار شد، با بيان اين که اجراي طرح تحول نظام سلامت يکي از دست آوردهاي دولت تدبير واميد است که موجبات رضايتمندي مردم را فراهم آورده است، گفت: مردم مناطق مختلف کشور به ويژه روستائيان نياز مبرم به اين گونه خدمات دولت دارند و جاي بسيار خوشحالي است که اين مهم در اين دولت عملياتي شده است.

محمد علي پورمختار با بيان اينکه به طور حتم اجراي طرح تحول نظام سلامت، الگويي براي ساير کشورها خواهد شد، اظهار کرد: اين نوع خدمت کردن آينده اي درخشان براي نظام ترسيم مي کند.

فرماندار شهرستان بهار نيز در اين نشست ابتدا به بيان مسائل و مشکلات حوزه درمان شهرستان بهار پرداخت و گفت: تکميل و تجهيز بيمارستان 64تختخوابي و تجهيز بيمارستان آيت ا... بهاري از مهمترين نيازها و مشکلات حوزه ي درمان شهرستان بهار است.

محسن مرادي پناه اظهار داشت: برنامه تحول نظام سلامت در حالي اجرا مي‌شود که کشور بر اثر تحريم با مشکلات اقتصادي مواجه است با اين وجود با تأکيد دولت تدبير و اميد و اهتمام وزير بهداشت اين طرح در حال اجرا است و با تزريق بودجه مناسب در مدت کوتاه آغاز کار خود، توانسته رضايتمندي مردم را به همراه داشته باشد.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ هم در اين نشست،گفت: تجهيز بيمارستان امام رضا (ع) تنها بيمارستان اين شهر و همچنين ارتقاء درجه ي درمانگاهاي اين شهرستان از مهمترين نيازهاي حوزه ي درمان شهرستان کبودراهنگ است.

احسان قنبري افزود: يکي از اقدامات اساسي انجام شده پس از پيروزي انقلاب اسلامي که مردم دردمند جامعه به صورت ملموس آن را درک کردند، اجراي طرح تحول نظام سلامت مي باشد.وزير بهداشت و درمان کشور نيز در اين نشست با بيان اينکه براي تأمين سلامت مردم بايد بازرسي، نظارت و کنترل در حوزه بهداشت و درمان بصورت مستمر و منظم اجراء شود، بيان کرد: وقتي مردم احساس کنند که دولت با اجراي طرح هايي مثل طرح سلامت براي آنها اهميت قائل است، احساس رضايت بيشتري مي کنند.

سيد حسن هاشمي تصريح کرد: هدف دولت اين است مردم درد و رنج کمتري را احساس کنند، پس بايد به آنها اهميت بدهيم تا احساس کنند که مورد توجه هستند.

وي خاطر نشان کرد: مردم خيلي علاقه دارند، احساس کنند به آنها اهميت داده مي شود و دولت نسبت به آينده آنها، جوانانشان و فرهنگ و دين شان توجه دارد.

در پايان اين نشست وزير بهداشت ، درمان و آموزش پزشکي در راستاي تأمين اعتبار لازم براي تکميل بيمارستان 64تختخوابي شهر بهار، طرح مصوب درمانگاه شبانه روزي لالجين، احداث پايگاه اورژانس همه کسي، آزمايشگاه مرکزي ، واحد داندانپزشکي شهرستان بهار و همچنين اعتبار لازم براي تجهيز بيمارستان امام رضا(ع) شهرستان کبودرآهنگ ، خريد 10دستگاه ست دياليز براي ساختمان جديد دياليز ، ارتقاء درمانگاه بخش هاي شيرين سووگل تپه( از دوبه يک و تخصيص) و ساخت درمانگاه ازوندره شهرستان کبودرآهنگ قول مساعد دادند./فرماندار بهار


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر