شهرستان بهار

جمع آوري بيش از 560 دستگاه ماهواره در سطح شهرستان بهار

شناسه خبر: ۳۱۲۹
جمع آوري بيش از 560 دستگاه ماهواره در سطح شهرستان بهار

بيش از 1163 حلقه صالحين در شهرستان بهار فعاليت مي کنند که خروجي حلقه هاي صالحين در طول يکسال گذشته جمع آوري بيش از 560 دستگاه ماهواره در سطح شهرستان بهار بوده است

بيش از 1163 حلقه صالحين در شهرستان بهار فعاليت مي کنند که خروجي حلقه هاي صالحين در طول يکسال گذشته جمع آوري بيش از 560 دستگاه ماهواره در سطح شهرستان بهار بوده است.

اين مطلب را فرمانده سپاه بسيج شهرستان بهار در گفتگويي عنوان کرد و افزود: با توجه به اينکه جنگ اصلي امروز دشمن فرهنگي است و دشمن در صدد منحرف کردن جوانان ما مي باشد که اين حلقه ها در بين جوانان و نوجوانان بسيار موثر است و مي تواند از ترويج فرهنگ غربي جلوگيري نمايد.

سرگرد غلامرضا رجبي اضافه کرد: حلقه هاي شجره طيبه صالحين به منظور تقويت ايمان و معرفت بسيجيان در پايگاههاي بسيج و پرورش استعدادهاي جوان ، تربيت نيروي کادر در عرصه هاي مختلف به اجرا در مي آيد و طرح صالحين بر مبناي ارزش‌هاي اسلامي در سراسر پايگاه‌هايمقاومت در سطح کشوربرگزار مي‌شود.

وي اضافه کرد: طرح صالحين بايد پايگاه‌هاي بسيج را تبديل به دانشگاه کند و يادگيرنده و ياددهنده خوبي براي جوانان باشد و اجراي اين طرح ، باورهاي ديني جوانان و نوجوانان را سرعت مي‌دهد و در اين طرح به نکات عميق و کاملاً تربيتي، آن هم از نوع آموزشي توجه ويژه اي مي شود.

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • بهاري :
  در تاریخ ۱ آذر ۹۳ ساعت ۲۳:۰۰
  خدا انشاءاله به شما خير بده اين ماهواره فقط بنيان زندگي ها رو خراب ميكنه
 • Aftab :
  در تاریخ ۲ آذر ۹۳ ساعت ۰۸:۱۶
  الان یعنی همه مشکلات ،بزهکاری ها و آسیب های اجتماعی از جامعه بهاری رخت بر بست؟؟؟!!!!
  جایگزین ماهواره هم لابد برنامه های شاد و مفرح صدا و سیماست؟؟؟
  و یعنی کسانی که ماهواره هاشون جمع شده دیگه سراغ این وسیله نخواهند رفت؟؟؟
  دستگاههایی که جمع شده قراره چی بشه؟؟؟
  دوستان می دانند که سلامتی روانی چیزیه که باید به صورت درونی در انسانها ایجاد بشه،اونوقت فرد در مقابل خیلی از آسیبها خود به خود ایمن خواهد شد...
  تا کی جلوگیری و ممانعت و تنبیه؟؟؟
  این چند ساله این همه از هجوم و تهاجم فرهنگی صحبت کردید،کشور ماهم کشور فقیری نیست طی این سالها برای اغنای فرهنگی و اجتماعی جامعه چه کاری انجام دادید که در حال حاضر به جای اینکه توجه مردم به سنتها و آئین ها وجشن های باارزش و مفهومی ایرانی خودمان باشد چشم به بی بندو باری های کشورهای بیگانه ای بدوزند که کل تاریخ آنها به اندازه یک سال از عمر صد ساله ایران نیست؟؟؟
  با تولید و مصرف شیشه و...در ابعاد وسیع در شهرستان بهار چه کردید؟از خودتون نپرسیدید چی شد که جوونهای ما از تحصیل کرده تا کم سواد از زن تا مرد،از فرط بیکاری و مشکلات زندگی و عدم ازدواج و اعتماد به نفس پایین و ... به این مواد پناه می برند؟بودجه های این مملکت تو جیب کدام آقا زاده ها سرازیر شده؟پاسخگوی بدبختیهای مردم کیست؟
 • احمدی :
  در تاریخ ۳ آذر ۹۳ ساعت ۰۹:۰۱
  هر چیزی استفاده نابجاش مضربوده و این ربطی فقط به ماهواره نداره !با یه اسید خیلی کارا میشه کرد !میشه تو کار صنعتی ازش استفاده کرد یا میشه واسه انسداد لوله ها یا هم میشه اسیدپاشی کرد !!این بستگی به رشد فرهنگی هر جامعه داره و باید فرهنگسازی کرد نه جمع آوری!!!!
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر