شهرستان بهار

همایش بزرگ بسیجیان شهرستان بهار در مصلی امام خمینی

شناسه خبر: ۳۱۴۲
همایش بزرگ بسیجیان شهرستان بهار در مصلی امام خمینی

به مناسبت گراميداشت هفته بسيج همايش بزرگ بسيجيان شهرستان بهار در محل مصلي امام خميني (ره) اين شهر برگزار شد .

به مناسبت گراميداشت هفته بسيج همايش بزرگ بسيجيان شهرستان بهار در محل مصلي امام خميني (ره) اين شهر برگزار شد .

در اين همايش ابتدا فرمانده سپاه ناحيه بهار گفت : بسيج در تمام دورانها بخوبي درخشيده و ما توانسته ايم در مقابل توطئه هاي دشمن ايستادگي کنيم و تفکر بسيجي را در جامعه حاکم سازيم .

سرگرد غلامرضا رجبي اضافه کرد:مکتب بسيجي مکتب حسيني است و بسيج با الهام گيري از عاشورا پشتيبان ولايت فقيه مي باشد و بسيج ريشه در عاشورا دارد .وي تصريح کرد: هدف نهضت امام حسين (ع) اصلاح روند بود که امامت در جامعه اسلامي حاکم باشد و برجستگان بسيجي بايد بدانند که مهمترين رسالت حفظ اصل ولايت فقيه است و شهدا نيز در همين راستا فداکاري کردند و پاسداري از اصول دين از وظايف بسيجيان مي باشد .

وي اضافه کرد : بسيج سياسي و جناحي نيست و نخبگان در عرصه هاي علمي مسئوليت سنگيني دارند و علم توام با ايمان مقدمه استقلال و اقتدار کشور است.

 در ادامه نماينده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شوراي اسلامي گفت : يکي از خطرات بزرگي که ارزشها را مورد تهديد قرار مي دهد تغيير ،تبديل و مسخ ارزش است و پس از پيروزي انقلاب خطرات بيشماري کشور را تهديد مي کرد که تفکر بسيجي توانست بعنوان لايه حفاظتي انقلاب را حفظ کند و اين تفکر رمز بقاء انقلاب است و نسخه اي از تفکر عاشورا مي باشد .

محمد علي پورمختار اضافه کرد: ماندگاري انقلاب به برکت تفکر بسيجي است وبسيجيان بايد در حفاظت از ارزشها حيات داشته باشند و منشاء اثر باشند و معروفات را جامعه گسترش دهند و از منکرات جلوگيري شود و محور ماندگاري تفکر بسيجي امر به معروف و نهي از منکر است.

وي اضافه کرد: بسيج همواره مدافع حريم ولايت بوده و ولايت فقيه کشور را به اوج عزت و اقتدار رسانده است.وي تصريح کرد: برنامه هاي فرهنگي بايد گسترش يابد و بسيجيان بايد همواره در صحنه باشند تا بتوانيم دشمن را زمين گير کنيم و امروز آمريکا و اروپا در مقابل بسيجيان هيچ هستند ودر مقابل تمام ابرقدرتها ايستاده ايم و اجازه نمي دهيم دشمن در امور کشور مداخله نمايد . /فرمانداری بهار

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • بسيجي :
  در تاریخ ۷ آذر ۹۳ ساعت ۱۹:۵۲
  از مسئولين سايت به خاطر انعكاس اخبار هفته بيسج ممنونم.
  بسيجيان در تمامي عرصه ها به نداي رهبر عزيزشان لبيك گفته و آماده جانفشاني هستن و هيچگاه فريب ظواهر افراد را نخواهند خورد!!!!!!!!!!!!!
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر