شهرستان بهار

همایش خانواده جودو کاران+ تصاویر

شناسه خبر: ۳۱۷۲
همایش خانواده جودو کاران+ تصاویر

همایش خانواده جودو کاران نوجوان شهر بهار 13 آذر ماه در خانه جودو شهید مهری بهار با حضور جودو کاران و خانواده ایشان برگزار گردید.

به گزارش نشاط شهر همایش خانواده جودو کاران نوجوان شهر بهار 13 آذر ماه در خانه جودو شهید مهری بهار با حضور جودو کاران و خانواده ایشان برگزار گردید.

در این همایش اصغر بهمنی، ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار ضمن قدردانی از هیئت جودو شهرستان  به جهت برگزاری آبرومندانه مسابقات کشوری جودو یگانهای ویژه کشور از عملکرد مناسب هیئت جودو بهار در این مسابقات تمجید نمود.

در ادامه بهمنی از خانواده ها خواست که از فرزندان خود در این رشته ورزشی حمایت نمایند و محیط ورزش جودو را فضایی امن جهت فعالیت جوانان و نوجوانان معرفی نمود.

وی با اشاره به  آسیبهای روانی و افسردگی ناشی از زندگی شهر نشینی که در آینده تک تک افراد کشور و نیز شهروندان شهرستان بهار را تهدید می نماید ورزش را سلاحی مناسب برای مقابله با این آسیبها معرفی نمود و در پایان به عضویت  4 تن از جودو کاران بهار که در تیم ملی کاتای جمهوری اسلامی ایران حضور دارند و در مسابقات اخیردر کشور اسپانیا به دو مدال برنز و دو مقام پنجمی دست یافته اند اشاره نمود و آنها را از افتخارات شهرستان خواند و از زحمات مربیان این رشته ورزشی که 3 تن از نوجوانان این رشته در تیم ملی نوجوانان عضویت دارند نیز قدر دانی نمود.

عبدالله رجبی رییس کمیته مربیان هیت جودو شهرستان نیز بر لزوم توجه به ورزش در خانواده ها تاکید نمود و خواستار پشتیبانی خانواده ها از جوانان و نوجوانان در عرصه ورزش گردید.نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار