شهرستان بهار

«زورگویی» تنها نقطه اتکا ابر قدرت‌های شرق و غرب است

شناسه خبر: ۳۱۸۵
«زورگویی» تنها نقطه اتکا ابر قدرت‌های شرق و غرب است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تنها نقطه اتکا دشمن قدرت نظامی و تسلیحاتی است اما مدیریت و درایت سیاسی ندارد و تنها نقطه قوت آمریکا و ابر قدرت‌های شرق و غرب سلاح و زورگویی آنها است.

مجمع عالي بسيج شهرستان بهار با حضور سردار نقدي رئيس سازمان بسيج کشور برگزارشد.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين کشور در چهارمین مجمع عالي بسيجان شهرستان بهار در مجتمع آیت الله بهاری اظهار داشت: یک بسیجی باید در تمامی عرصه‌ها ورود یابد ولی برخی فکر می‌کنند بسیجی تنها یک چهره نظامی است.

سردار نقدي به حضور مردم وبزرگترين دستاورد نظام در انتخابات سال 88اشاره کرد وگفت اما متاسفانه يک عده اين حضور گسترده مردم راناديده گرفتن و با ايجاد فتنه در نه تنها شيرني حضور گسترده ي مردم را در پاي صندوق هاي راي به کام انها تلخ کردن بلکه باعث شد که دشمن را تحريک به ايجاد تحريم ها سخت عليه کشورمان کنند.

که در بحث اقتصاد مقاومتي بسيجيان بيش از 50 هزار کارگاه با اشتغالي بالغ بر 100هزارنفر در کشور ايجاد کردند افزود دشمن وقتي با جنگ نظامي ،فرهنگي نتوانست کاري از پيش ببرد وي با بيان اين که امار پيوستن به در جهان بگونه است که براوردها نشان مي دهد بسيار از کشور هاي غربي را مسلمانان تشکيل مي دهد افزود وقتي کساني که در فکر چپاول کشورها هستند منافع خود را درخطر مي ببيند نقشه مي کشند که کانون اصلي بيداري اسلامي را از بيين ببرند و هرروز حيله اي جديد و نفشه ي جديد اجرا مي کنند.

وي گفت:در فتنه ي سال 88فتنه گران حتي به مقدسات کشور هم بي حرميتي کردننداما باز هم نظام خيلي محترمانه با انها رفتار کرد که اين اوج رفعت اسلامي است وي خاطرنشان کرد:درفتنه ي 88همه ي استکبار امدند وازفتنه گران حمايت کردند وانها را به اشوب دعوت کردند که مردم با حضور گسترده در 9دي پاسخ کوبنده اي به انها دادند.

سردار نقدي هدف از ايجاد مجمع عالي بسيج را استفاده از ظرفيت هاي شهرستانها براي حل بسيار ازمسائل و مشکلات آن شهرستان دانست و افزود مجمع عالي بسيج در مقابل دشمن که براي شهرستانها نقشه مي کشند برنامه ريزي مي کند ومنتظردستورات از بالا نباشند چرا که بسيج با امکانات وظرفيت بومي خودبه خوبي مي تواند بسياري از مشکلات را حل کند در پايان اين مراسم از خانواده ي شهيد حسن نوري تجليل به عمل امد.

همچنين سردار نقدي از کارگاه توليدي قارچ در روستاي حسين آباد از توابع شهرستان بهار بازديد کرد اين کارگاه با توليد ساليانه 100تن قارچ و ايجاد اشتغال براي 8نفر از تسهيلات اقتصاد مقاومتي استفاده کرده است.


نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • بهاري :
  در تاریخ ۲۱ آذر ۹۳ ساعت ۱۰:۵۱
  آقا جان قربون مرامتون همين كه آقاي احمدي نزاد اومد مشكلات رو حل كرد واسه هشت پشتمون بسه.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر