شهرستان بهار

پيگير احداث ساختمان پیام‌نور صالح‌آباد هستيم

شناسه خبر: ۳۲۶۳
پيگير احداث ساختمان پیام‌نور صالح‌آباد هستيم

به محض استقرار رئیس جدید دانشگاه‌پیام نور کشور و مجموعه، پیگیری احداث ساختمان پیام‌نور صالح‌آباد به عنوان نخستين پروژه عمرانی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

به گزارش نشاط شهر به نقل از همدان پیام در ديدار امام جمعه صالح‌آباد در معیت جمعی از مسئولان و خیرین صالح‌آباد با رئیس دانشگاه پیام‌نور همدان، احداث ساختمان دانشگاه مهمترین مطالبه مردم مطرح شد كه به گفته مسئولان امر، پیگیری احداث آن به عنوان نخستين پروژه عمرانی در دستور کار قرار مي‌گيرد.

حجت‌الاسلام حميد افتخاری، امام‌جمعه صالح‌آباد با بیان اینکه احداث ساختمان دانشگاه پیام‌نور صالح‌آباد پس از گذشت حدود 7 سال از تأسیس دانشگاه بی‌نتیجه مانده است اميدواريم كه احداث ساختمان آن مایه خیر و برکت شود.

بخشدار صالح‌آباد نيز با اعلام اینکه احداث ساختمان دانشگاه پیام‌نور یکی از مطالبات و خواسته‌های اهالی شهر است، گفت: تا ردیف اعتباراتی برای پروژه‌ای اختصاص نیابد، عملاً آغاز پروژه به مشکل برمی‌خورد که باید مسئولان ذی‌ربط پیگیر جدی اختصاص اعتبار و کلنگ‌زنی هر چه زودتر دانشگاه باشند.

موسی شالبافیان اظهاركرد: مسئولان دانشگاه پیگیر اختصاص حداقل 50 میلیون تومان برای احداث ساختمان دانشگاه باشند تا هرچه زودتر شاهد کلنگ‌زنی آن باشیم.

شهردار صالح‌آباد نیز با اعلام اینکه وقتی انجام پروژه‌ای با وجود اتحاد و انسجام مسئولان و مردم صالح‌آباد به نتیجه نمی‌رسد، گفت: کارهای دیگر هم به واسطه همین پروژه تحت‌الشعاع قرار گرفته که نهایتاً مشارکت مردمی را کاهش می‌دهد؛ بنابراین با توجه به اینکه احداث دانشگاه به یک مطالبه جدی مردمی تبدیل شده است.

احمد رسولی حمایت و همکاری مسئولان ذی‌ربط را برای به ثمر رسیدن این پروژه خواستار شد. همچنین همکاری و حمایت دوجانبه را برای رسیدن به نتیجه مطلوب را متذکر شد و از هرگونه همکاری شهرداری برای دانشگاه خبر داد.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان همدان نیز با بیان اینکه با وجود قدمت دانشگاه صالح‌آباد نسبت به برخی از دانشگاه‌ها، پیشرفت آنچنانی نداشته واز دانشگاه‌های دیگر عقب است. صفی‌ا... صفایی گفت: در صددیم با بازنگری رشته‌های دانشگاه‌، آنها را تقویت کنیم .

وی اظهار کرد: به محض استقرار رئیس جدید دانشگاه‌پیام نور کشور و مجموعه، پیگیری احداث ساختمان پیام‌نور صالح‌آباد به عنوان نخستين پروژه عمرانی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

صفایی تشویق دانش‌آموزان و دانشجویان را به انتخاب این دانشگاه فراخواند و افزود : با توجه به موقعیت استراژیکی صالح‌آباد و سهولت دسترسی به استان‌های سنندج، کرمانشاه، ایلام و همدان ظرفیت توسعه و پیشرفت این واحد دانشگاهی فراهم بوده و مزیت دانشگاه پیام‌نور در این است که مدارک دانشگاهی تمامی واحدها یکسان است و هیچ فرقی با هم ندارند.

وی همچنین اظهار کرد: دبیرستان امام خمینی(ره) چشم‌انداز بهتری دارد که در صورت موافقت آموزش‌وپرورش استان برای جابجایی مکان دانشگاه فعلی با دبیرستان امام خمینی(ره) تا زمان احداث دانشگاه این مشکل به صورت مقطعی رفع می‌شود.

عضو هيأت علمی پيام‌نور صالح‌آباد نیز با بیان اینکه دانشگاه پیام‌نور صالح‌آباد در حال حاضر 292 دانشجو دارد، گفت: تعداد 125 نفر از دانشجویان را نیروهای بومی تشکیل می‌دهد و تاکنون 150 نفر از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند.

مسيح‌ا... صفایی اظهار کرد: تعداد 30 استاد مدعو و یک استاد هیأت علمی، تدریس در دانشگاه را بر عهده دارند که از این تعداد 6 استاد بومی است و 5 رشته مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، علوم تربیتی، الهیات، حقوق و قرآن و حدیث را تدریس می‌کنند.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر