شهرستان بهار

پیام تسلیت سردار طلایی نیک

شناسه خبر: ۳۳۰۱
پیام تسلیت سردار طلایی نیک

در آستانه سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افسر جوانی از رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران فیض ورود به باغ شهادت یافت و میهمان شهیدان شد.

بسم رب الشهداء و الصدیقین

خانواده محترم افسر شهید علیرضا نوروزی

و اهالی محترم شهرستان بهار

سلام علیکم

در آستانه سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افسر جوانی از رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران فیض ورود به باغ شهادت یافت و میهمان شهیدان شد.

افسر فداکار نیروی هوایی شهید علیرضا نوروزی یکی از افتخارات همشهریان بهاری و مدافعان ایران اسلامی می باشد که شهادت این افسر قهرمان و دیگر همرزمان عزیزش در حین انجام وظیفه نظامی و دفاعی ، تکلیف دینی و انقلابی ما را در ادای دین به شهیدان همیشه زنده افزون می کند.

در وضعیتی که با فتنه انگیزی و توطئه های گوناگون جریانات تکفیری و صهیونیستی و استکباری آتش ناامنی ها در منطقه پیرامونی ما شعله ور است، بالا بودن ضریب امنیتی و دفاعی میهن اسلامی مرهون ایستادگی ملت ولایت مدار و بویژه آمادگی و ایثار جان بر کفان نیروهای مسلح است که مردم فهیم شهرستان بهار نیز با تجلیل از مقام والای این افسر شهید و سایر شهدا، عزیز ، قدرشناس و وفادار به ایمان و اهداف شهیدان بوده و هستند.

با ابراز تبریک و تسلیت و همدردی با همسر جوان و داغدار و سایر اعضای محترم خانواده و بستگان و همشهریان و آرزوی علو درجات برای شهید عزیز علیرضا نوروزی ، صبر و اجر برای بازماندگان از خداوند متعال مسئلت می نمایم.


معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

سرتیپ دوم پاسدار رضا طلایی نیک


نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • همشهري :
  در تاریخ ۱۲ بهمن ۹۳ ساعت ۲۱:۲۸
  احسن به اين ادب.
 • بهاری :
  در تاریخ ۱۲ بهمن ۹۳ ساعت ۲۲:۵۴
  به امید طلوع شما در انتخابات سال بعد
 • علي بي غم :
  در تاریخ ۱۳ بهمن ۹۳ ساعت ۰۷:۱۰
  آقاي طلايي ميخواهيم به روزهاي خوب شهرمان بازگرديم.
 • mostafa :
  در تاریخ ۱۳ بهمن ۹۳ ساعت ۱۰:۰۲
  بی صبرانه منتظر بازگشت شما به عرصه سیاست هستیم .مردم بهار دیگه بیدار شده اند.
 • اشنا :
  در تاریخ ۱۴ بهمن ۹۳ ساعت ۰۰:۰۴
  باسلام خدمت شما سردار بهاری و همه ی نشاط شهری ها شما و شهید عزیز جزو افتخارات شهرمون هستید مایه ی سر افرازی ماست برای خانواده شهید نوروزی از خداوند صبرمسئلت داریم.....
 • hooseyn :
  در تاریخ ۱۴ بهمن ۹۳ ساعت ۲۱:۰۱
  باتشکر ازاحساس وظیفه بی صبرانه منتطریم
 • كامران :
  در تاریخ ۱۵ بهمن ۹۳ ساعت ۰۹:۵۴
  سلام سردار احساس دردمندي و ابراز پيام تسليت شما ستودني است و سوالي كه ذهن همه همشهريانتان را مشغول كرده اين است كه رسالت رضا طلايي نيك نمايندگي ،سوار بر دوش مردم بهار شدن و مقصد نهايي معاونت وزير بودنش بود؟؟؟؟مگر از نسلي نيستي كه دم از احساس وظيفه و خدا و امام حسين و قدرشناسي و ارزشها ميزنن؟حال اگر چنين است چرا در سختترين و بدترين موقعيت ...................... سپردي كه مردم شهرت را ظاهرا نگهبان است اما ....... و ....... و ......... و كس نيست حرفي بزند چون انگار شده بچه اي با بد سرپرستي يك پدر كه صدافرين بر بي پدري تا بد پدري و اين ............ با سياستي كه نه بر تو و نه بر هيچيك از ما پوشيده است گهگاه فردي همجنس خودش را از اين شهر كه به عدد انگشتان دست هم نيستند بعنوان مسئولي چيزي انتخاب ميكند و ميرود كه اهاي اينهم بومي و همه مردم اگاه شهر بهار خبر از او دارند كه چه ها ميكند ،و يك سوال سردار چرا شما كه با حمايت و پشتوانه اين مردم به مجلس راه يافته بوديد و قصد نداشتيد ديگر كانديد شويد از همان اوايل دوره دوم نمايندگيتان نيروي مقبول العام معرفي نكرديد و از او حمايت نكرديد و با سياست كجدار و مريزتان گفتيد من نميتوانم از كسي حمايت كنم اين حرف از سر سياست بود يا واقعيت؟واقعيت را نگوييد كه نميشود پذيرفت چرا كه اگر هر انسان بيداري باشد ميداند از بين مردم شهرش كدام لايقترند ، سردار ايام و ليالي ميگذرند كمانكه امروز اين شهيد جوان در محضر بهترينهاست و روزي دير يا زود همه ما با مرگ ملاقات ميكنيم ديگر پست و مقام و مسئوليت و،،،، نيست انروز در پاسخ مردمي كه عاشقانه حمايتت كردند و در نيمه راه رها شدند پاسخت چيست ؟راستي برنامه شما براي نمايندگي مجلس چيست ؟ اميدوارم اگر خودتان پيام را نخوانديد به گوشتان برسد از مسئول سايت ميخواهم اين پيام را بر سايت بگذارد شايد سردار ديد و پاسخي داشت و اينكه ياد ايام خوشي كه نماينده مردم شهرتان بوديد و گوشي شنوا دلي صبور و زباني منطقي در ذهن همه ماندگار است اميدوارم بتوانيد با يك حركت منطقي و مقبول پاسخ مناسبي براي مردم لايق شهرستان داشته باشيد
 • دلتنگ :
  در تاریخ ۱۵ بهمن ۹۳ ساعت ۲۲:۲۱
  گوش شنوا ، دلی مهربان و صبور ، زبانی منطقی ، فردی توانمند و متعهد و دلسوز ، جناب آقای طلایی نیک دلمان برایتان تنگ است .
 • علا :
  در تاریخ ۱۶ بهمن ۹۳ ساعت ۲۰:۵۸
  پرچم بالاست
 • آشنا :
  در تاریخ ۱۷ بهمن ۹۳ ساعت ۲۱:۳۴
  کامران عزیز
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر