شهرستان بهار

المان میدان شهدا پس کی نصب خواهد شد؟ / تصاویر

شناسه خبر: ۳۳۵۱
المان میدان شهدا پس کی نصب خواهد شد؟ / تصاویر

کوچه بن بست مهتاب (تا اونجایی که ما یادمون میاد این کوچه هیچوقت بن بست نبوده)/ المان میدان شهدای شهر بهار(المانی که به قول شهردار قرار بود آخر آذر ماه نصب شود. اما اینطور که به نظر می رسد تا آخر سال هم نصب نخواهد شد)


کوچه بن بست مهتاب  (تا اونجایی که ما یادمون میاد این کوچه هیچوقت بن بست نبوده)

یدالله ادیب(نماینده شورای شهر) در کنار سعید عبد ولی کشتی گیر جوان و معروف کشور

المان میدان شهدای شهر بهار(المانی که به قول شهردار قرار بود آخر آذر ماه نصب شود. اما اینطور که به نظر می رسد تا آخر سال هم نصب نخواهد شد)

سوله ورزشی دانشگاه پیام نور(که قرار بود بهمن ماه امسال به بهره برداری برسد)

در مورد بوی مغازه اظهار نظر نفرمایید (صاحب مغازه خیلی شاکیه ها....)

حاشیه ای از برگزاری مسابقات شطرنج (در گوشه ای از سالن ورزشکاران مشغول انداختن عکس یادگاری و سلفی با احسان قائم مقامی هستند و در گوشه ای دیگر ماراتون شطرنج خبرنگار صدا و سیما برقرار)

مصاحبه اختصاصی سایت نشاط شهر با نماینده مردم بهار و کبودراهنگ دهم بهمن ماه سال جاری(به زودی متن مصاحبه در سایت منتشر خواهد شد، البته نشاط شهر چند هفته ای است که منتظر اجازه انتشار مصاحبه از سوی دکتر پورمختار است) 

به آخرین ماه سال رسیدیم و هنوز هم منتظر تحول بزرگ در مسیر تاکسیرانی هستیم (این تحول بزرگ کی اتفاق خواهد افتاد خدا می داند)

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • تقویت :
  در تاریخ ۲ اسفند ۹۳ ساعت ۰۱:۳۶
  اولاً ما ................... نماینده مردم شهر بهار ق............................. پس چه مصاحبه ای و جه کشکی ؟ ! ثانیاً این بی کفایتی و ناکارآمدبودن شهردار و اعضای شورای شهر بهار را می رساند که ما هنوز شاهد تحول در مسیر تاکسی رانی نیستیم . چون هم پورمختار و هم شهردار و هم اعضای شورای شهر بهار ، همگی به فکر منافع خود هستند نه به فکر مردم. زمان انتخابات نزدیک شده و سر و کله  ...........  پیدا شده ...........
 • شهروند :
  در تاریخ ۲ اسفند ۹۳ ساعت ۱۱:۰۶
  ادب مرد به ز دولت اوست یادمه اقای شیری شهردار سابق دو تا مینی بوس متعلق به شهرداری رو در اختیار دو نفر قرار داده بود که در دو مسیر خارج از مسیر فعلی تاکسیرانی مسافر جابجا کنند وهمه درامد ان مال خودشان باشد ولی پس از چند ماه به دلیل عدم استقبال شهروندان راننده ها حتی نتوانستند با درامد مینی بوس زندگی خود را تامین کنند چه رسد به اینکه به شهرداری هم بابت استهلاک مینی بوس ها سهمی بدهند واین کار تعطیل شد قول شهردار وشورای فعلی هم برای تحول در تاکسیرانی به مشارکت مردم نیاز دارد وگرنه ابتدای خیابان سیدجمال الدین اسدابادی محل ایستگاه تاکسی مشخص شده و چند روزی چند تا تاکسی در انجا مستقر می شدند ولی چرا اینکار ادامه پیدا نکرد دو دلیل می تواند داشته باشد 1-عدم استقبال شهروندان 2-عدم پیگیری شهرداروشورای شهر ""ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم"""
 • یه نفر :
  در تاریخ ۲ اسفند ۹۳ ساعت ۲۰:۴۴
  سلام.تصاویر جالبی هستن.این مسیولین دلمونو خون کردن ولی کاری از پیش نبردن. کار این مملکت فقط شعار ه.یه زمان میاد که نفرات دیگه ای که جویای نامند جای مسیولین فعلی رو می گیرن. جیبا ... میشه .اما اما هیچ هیچ اتفاقی نم افته. دوستان بهار داره فرو میریزه . یه نفر می گفت یه زمان بهار بهار بوده ...
 • lسعید :
  در تاریخ ۲ اسفند ۹۳ ساعت ۲۰:۴۹
  ای کاش طراحی المان شهر رو میذاشتن به مسابقه. تو شهرمون هنرمند کم نداریم.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر