شهرستان بهار

سياسي کاري در شهرستان بهار جايگاهي ندارد.

شناسه خبر: ۳۴۳۱
 سياسي کاري در شهرستان بهار جايگاهي ندارد.

فرماندار بهار در اولين جلسه شوراي اداري عنوان کرد:در ديار آيت اله بهاري وحدت و همدلي ،کار و تلاش ، خدمت بي منت ، سرلوحه کارها قرار دارد و سياسي کاري در شهرستان بهار جايگاهي ندارد.

اولين جلسه شوراي اداري شهرستان بهار در محل مسجد سيد الشهدا اين شهر برگزار شد.در اين جلسه ابتدا فرماندار بهاربا اشاره به نامگذاري سال 94 از سوي مقام معظم رهبري با نام دولت و ملت، همدلي و همزباني گفت: نامگذاري سال ها از سوي مقام معظم رهبري بر اساس يک کار کارشناسي عميق و تشخيص نياز است. 

محسن مرادي پناه افزود: بر اين اساس نامگذاريدولت و ملت، همدلي و همزباني گوياي اين نقطه است که از جمله عناصر حل مشکلات کشور همدلي و همزباني ملت و دولت است که اگر اين همدلي و همزباني نيست، تحقق يايد و اگر هست افزايش يابد.وي خاطرنشان کرد: باور ما بر اين است که بعد از پيروزي انقلاب پيوسته اين همدلي و همزباني با دولت هاي بعد از انقلاب بوده،‌ به دليل اينکه ولي فقيه اين دولت ها را مورد تاييد قرار دادند.وي با بيان اينکه مقام معظم رهبري در پيام نوروزي بر اين نکته تاکيد فرمودند که کارفرما مردم و دولت خدمتگذار مردم است، گفت: با اين مبنايي که مقام معظم رهبري تاکيد فرمودند اين بنا هم سامان مي گيرد به دليل آنکه امور مردم با همدلي با مجريان سامان پيدا مي کند اين يک استراتژيک است .

فرماندار بهار در ادامه به بحث مذاکرات هسته اي اشاره کرد و گفت : تيم مذاکره کننده موفق شد ضمن حفظ عزت و اقتدار کشور دستاوردهاي مطلوبي براي ايران اسلامي به ارمغان آورد و جامعه جهاني نيز متوجه شد ايران به دنبال انرژي صلح آميز هسته اي است و غربي ها نيز پذيرفتند که ايران بايد غني سازي را ادامه دهد و علاوه بر حفظ دستاوردها ،کليه تحريمها نيز برداشته مي شود .

وي تصريح کرد : در سال گذشته شهرستان بهار در حوزه هاي مختلف عملکردهاي مطلوبي را داشته و با همکاري دستگاه هاي اجرايي اقداماتي در بحث بهسازي 20 روستا ، بهبود فضاهاي آموزشي و ورزشي، تعيين و تکليف بدهيهاي معوق واحدهاي توليدي و صنعتي شهرستان ايجاد اشتغال، فعال سازي پروژه هاي راکت و عمران و آباداني شهرها و روستاها انجام داده ايم که اين اقدامات امسال بايد افزايش يابد چراکه اين مردم شايسته خدمات بيشتري مي باشند .

وي اضافه کرد: از 70 روستاي شهرستان ،کليه روستاها داراي برق - تلفن خانگي و راه آسفالته مي باشند و 65 روستا از نعمت گاز بهره مندند و 5 روستاي باقي مانده نيز تا پايان سال جاري از اين نعمت برخوردار خواهند شد .

 فرماندار بهار تصريح کرد: با توجه به اينکه قطب توليد محصولات کشاورزي و سفال و سراميک هستيم با تمام توان از بخش خصوصي حمايت ميکنيم و هدف اصلي ايجاد اشتغال براي جوانان و صادرات و رونق اقتصادي است و در ديار آيت اله بهاري وحدت و همدلي ،کار و تلاش و خدمت بي منت ، سرلوحه کارها قرار دارد و سياسي کاري در شهرستان بهار جايگاهي ندارد. وي گفت : با تلاش مسئولين در بسياري از شاخصها رتبه هاي برتر استان را داريم .

فرماندار بهار در ادامه به انتخابات پيش روي اشاره کرد و گفت : در سالجاري انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي را در پيش داريم که مديران بايد با تمام توان به دنبال برگزاري انتخاباتي سالم در سطح شهرستان باشند .

در ادامه امام جمعه بهار با اشاره به نام‌گذاري امسال از سوي مقام معظم رهبري به نام دولت و ملت، همدلي و هم‌زباني گفت: آن چيزي که از مدت‌ها پيش نگراني را به وجود آورده بود بحث هم‌دلي و همراهي ميان ارکان نظام بود که به مساله‌اي تبديل مي‌شد که مي توانست شکافي را در پيشبرد برنامه‌ها به وجود آورد.که با هوشياري رهبري اين مهم نيز با شعار امسال حل شد.

حجت الاسلام حاتم نيااضافه کرد: تا زماني که همراهي، تعامل و همدلي وجود نداشته باشد برنامه‌ها آن طور که بايد پيش نمي‌رود و مقام معظم رهبري به درستي اين موضوع را براي سال 94 بيان کردند.وي خاطرنشان کرد:دولت و ملت بايد در هر شرايطي يکديگر را درک کنند و اين درک متقابل باعث مي‌شود آنچه که موجب کندي در اجراي برنامه‌ها شده بود برطرف شود.امام جمعه بهاريادآور شد: مسائل مهمي مانند اقتصاد مقاومتي و مديريت جهادي در تمامي امور کشور ساري و جاري است و براي پيشبرد برنامه‌هاي اقتصادي و فرهنگي بايد همدلي هم وجود داشته باشد. در غير اين صورت به بن بست خواهد رسيد.

وي تصريح کرد:همدلي و هم زباني دولت و ملت و وجود صداقت و راستي در تعامل دولت و ملت موجب پيشرفت کشور مي‌شود.امام جمعه بهار خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبري همواره با درايت و دورانديشي شعار هر سال را انتخاب مي‌کنند. وي در ادامه افزود: رهبري با انتخاب شعار امسال خواهان اين هستند که ملت به دولت اعتماد کند زيرا اکنون دولت در حال پيش بردن مذاکرات است پس ملت بايد به نتايج اين مذاکرات اعتماد کنند.

وي تصريح کرد: وحدت ملي يکي از کليدي‌ترين اهرم‌هايي است که مي‌تواند مشکلات ما را در سياست خارجي و عرصه داخلي حل کند و شعار دولت و ملت، همدلي و هم‌زباني که توسط رهبري مطرح شد مي‌تواند موجب افزايش وحدت ملي و کاهش شکاف‌هاي اجتماعي شود. وي تاکيد کرد:‌ شعار امسال به منظور تقويت اعتماد ميان مردم و دولت‌هايي که آن ها انتخاب مي‌کنند، است و از طرف ديگر به دولت‌ها براي سرعت بخشي به منظور پاسخ به نيازهاي مردم کمک مي‌کند.

امام جمعه بهار در ادامه به مذاکرات 1+5 اشاره کرد و افزود : اين مذاکرات نشان از اقتدار نظام اسلامي در منطقه دارد و ما توانسته ايم دنيا را حيرت زده کنيم و آمريکا و متحدانش نيز به اين موضوع پي برده اند که انرژي هسته اي حق مسلم ايران است و آنها راهي جز مذاکره ندارند ، چراکه در بسياري از حل مشکلات جهان ايران نقشي مهم و موثر دارد.وي تصريح کرد: مديران دستگاه هاي اجرايي خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند چرا که صاحبان اصلي اين انقلاب مردم هستند و در تمام مسائل کشور پشتيبان و ياور نظام اسلامي بوده اند و شايسته خدمت مي باشند ./فرمانداری بهار

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • قره خاني :
  در تاریخ ۱۷ فروردین ۹۴ ساعت ۰۵:۱۷
  سلام
  عرض خدا قوتي داريم به حضور فرماندار معزز شهرستان كه دوسال است همدلي و تلاشس را بر شهرستان بهار حاكم كرده
 • همشهري :
  در تاریخ ۱۷ فروردین ۹۴ ساعت ۰۸:۳۹
  محسن جان دوست داريم.
 • فريد :
  در تاریخ ۱۷ فروردین ۹۴ ساعت ۲۲:۰۵
  كار بهار اصلا هنوز به ان درجه نرسيده است كه بخواهيم بگوييم سياسي بازي هست يا نه

  حركت هاي بزرگ براي انسانهاي بزرگ است
  مثبت يا منفي
 • بیاتی :
  در تاریخ ۱۷ فروردین ۹۴ ساعت ۲۳:۱۳
  سلام
  خداقوت فرماندار سختکوش , در استان همدان بی نظیری
 • شهروند :
  در تاریخ ۱۹ فروردین ۹۴ ساعت ۱۷:۴۹
  اقای فرماندار عدم انتخاب رییس ارشاد یک شهر فرهنگی و عدم انتخاب بخشداران بی ........ لالجین و صالح اباد و معاونت فرمانداری و .... سیاسی کاری نیست؟؟؟؟
 • قاسملو :
  در تاریخ ۲۰ فروردین ۹۴ ساعت ۰۹:۳۶
  سلام آقاي شهروند
  معلومه از كساني هستي كه براي پست تلاش مي كني برادر اگه شما را منصوب كنه آدم خوبيه درسته؟!!!!
  معلومه خيلي وقته دنبال مقامي
 • دلسوز :
  در تاریخ ۲۱ فروردین ۹۴ ساعت ۱۶:۱۶
  برادر قاسملو جان
  شعار با عمل فرقش از زمین تا آسمانه
  یعنی هیچ سیاسی کاری در بهار در جریان نیست
  قربون شکلت یکم چشماتو نو باز کنین
  فکر نکنین مردم نمی فهمن
  کاش کاش ملاک انتخاب شایستگی باشه کاش وگرنه بهار آباد میشد
 • علی :
  در تاریخ ۲۱ فروردین ۹۴ ساعت ۱۸:۱۹
  با سلام استدلال شما آقای قاسملو اشتباهه هرکس که از کسی انتقاد کرد که نمیخواد پست بگیره؟ گرچه عملکرد فرماندار در حوزه اقتصاد و اشتغال و اجتماعی خوبه ولی در عزل و نصب مدیران زیاد تعریفی نداره.
 • قره خاني :
  در تاریخ ۲۲ فروردین ۹۴ ساعت ۱۰:۲۱
  سلام
  جناب دلسوز و جناب علي
  اين صحبتهاي شما يا از روي آگاهي زياده (با هدف خاص)و يا از روي نا آگاهي كامل (و بي مطالعه) ولي در هر حال خودتان بهتر از هركسي مي دانيد عزل ونصب نه در بهار بلكه در كل كشور تنها در دست يك فرماندار نيست برادر .
  ولي اين كار شما جاي تعمق داره انسان احساس مي كنه شما خودتان داوطلب پستيد و داريد در فضاي مجازي به مسئولين فشار مي آوريد.
  در ارزيابي هايي كه از آقاي فرماندار مي شود ايشان را از بهترين وباسابقه ترين و كاردان ترين مسئولين استان شناخته ومي شناسند و در مقايسه با مسئولين قبلي شهرستان به اذعان همه دست اندر كاران موفق تر بودن ايشان معروف ومشهور است و اين موفقيت دلايل فراواني دارد و در انتصابهايي كه تا كنون داشته است موفق بوده است اگر مايليد ؟ آدرس بدهيد حضورا با شما گفتگو داشته باشم من يك شهروند اداري هستم براي مدعياتم دليل دارم برادر!!!
 • علی :
  در تاریخ ۲۲ فروردین ۹۴ ساعت ۱۵:۱۶
  جناب قره خانی سلام اینکه برخی عملکرد فرماندار نسبت به قبلیها بهتره درست اما قبول کنید که در برخی حوزه ها ضعیف و خصوصا سیاسی کاری زیادی داره البته انتظاری ندارم شما اینها را بپسندید چرا که به قول خودتان اداری هستید و نیاز دارید به این حرفها و شاید هم رییس اداره ای باشید به شما حق میدم ان شااله زمان همه چیز را مشخص میکند . ضمنا من دانشجو هستم و شغل آزاد و کمی هم کشاورزی دارم و نیاز به پست ( سیاسی ) ندارم .
 • همشهری :
  در تاریخ ۲۲ فروردین ۹۴ ساعت ۱۹:۰۸
  دوستان سلام
  با نظر جناب قره خانی موافقم دوستان از این کارای ساده لوحانه دست برداریدبگذارید مسئولان با تجربه و ولایی کار خود را بکنند
 • قره خانی :
  در تاریخ ۲۲ فروردین ۹۴ ساعت ۲۳:۵۷
  جناب علی
  باسلام
  همانطور که شما گفتید دانشو هستید و بازاری و خرده کشاورز!!!!!!!!
  اگر صحبت شما را قابل قبول تصور کنیم که بعید به نظر می رسه درست بگید بازهم با عناوین شغلی بالا , شما دارای قوه تشخیص اینگونه مسائل نیستی چرا که مشاغل بالا اساساا تناسب و اطلاع و سنخیتی با نوع کار مدیریت آن هم از نوع ارشدش ندارد.
  ولی بازهم تاکید می کنم حاضرم با شما حضورا صحبت بکنم و نه برای دفاع از مدیری یا شخصی چرا که برای نظارت و قضاوت انها افراد دارای صلاحیت در قانون دیده شده ولی برای اینکه ببینم چرا این صحبتهای نسنجیده وخام را رو مطرح می کنید با شما گفتگو کنم
  اکیدا بازهم عرض میکنم جنابتان نه دانشجو هستی نه کشاورز و نه بازاری بلکه کارمندی هستی که به پست مدیریت چشم دوخته واقدام به تحریک مسئولین می کنه البته اشکالی نداره شما مختاری هر صحبتی می خواهی داشته باشی اما بدان مردم وبه قول شما من که اداری وشایدهم به قول شما رییس اداره ای در شهرستان هستم از شماهم بیشتر نفهمیم لا اقل به اندازه شما از همه چیز اطلاع داریم پس الزامی برای نگرانی برای شما دیده نمی شود.
  ولی این را هم بدان که با این کارا نتیجه ای برای شما حاصل نمی شود بهتر است به جای این کارا شایستگیها وتوانمندیهای خود را بالا ببرید تا پست به دنبال شما بیاید نه اینکه شما مجبور به این کارها شوید
 • همشهری :
  در تاریخ ۲۳ فروردین ۹۴ ساعت ۰۰:۰۳
  سلام علی جان توکه نیازی نداری برادر جان چرا دقیقا مشخص می کنی چه کسانی باید تعویض شوند به حال یک دانشجوی بازاری خرده کشاورز چه فرقی داره بخشدار فلان جا یا معاون فلان جا چه کسی باشه جمع کن برادر بساطت رو به چند نفر رو زدی بهت پست ندادند
 • قره خانی :
  در تاریخ ۲۳ فروردین ۹۴ ساعت ۰۰:۲۵
  فراموش کردم عرض کنم جناب علی دلسوز و شهروند که طبعا انگیزش و خواستگاه همه صحبتهای شما از یک جاست (فرد خاص=کارمند+مطلع از اخبار+امیدوار به پستهای که ذکر کردید)اگر برای صحبت خود استدلال منطقی داری و کارمندی مطلع و چشم به اوضاع واحوال دوخته نیستی چرا آدرس ومشخصات نمیدی باهم گپ وگفتی داشته باشیم .
  شاید من هم قانع شدم و این مدعیات خود را به مرور وگذشت زمان محول نمی کردی.
  این نحوه مقام طلبی شما سیاسی کاری بر خاسته از تجربه اداری نیست؟؟؟؟
  که قطعا و بدون شک چنین است دعا می کنم خدا به شما عزت نفس وانصاف عطا کند
 • ببببببببببب :
  در تاریخ ۲۴ فروردین ۹۴ ساعت ۱۲:۲۹
  در پاسخ به قره خانی
  چقدر شما خود راضی و مغرور هستید !!!!!!!!!!!!!!!!!
  شما اگه این همه وقت برای نوشتن و نظر دهید می گذارید و کارمند اداره هستید این وقتاتو بجای اینها بزار به مشکلات مردم برس - همین افراد مثل شما تو ادرات هستند که مردم اعتماد شون از دست دادند دیگه .....- به فکر خدمت به این مردم باشید نه قدرت و مقام - که از ادبیات شما به نظر میاد که خیلی به فکر رده های بالای دولتی هستید - آقا به فکر مردم باش نه فقط به خود
 • اسدی :
  در تاریخ ۲۴ فروردین ۹۴ ساعت ۲۱:۵۶
  بببببببببببب
  عزیزم رعایت ادب را بکن من همه موضوعات روخوندم از نوشتجات عزیزان اینو فهمیدم فردی دنبال پست بالای اداری توی شهرستان هست به در دیوار می کوبد نتیجه نمی گیرد در فضای مجازی شلوغ کاری می کنه چیزی به دست بیاره اگه این راهش بود از تو زرنگ تر خیلی هست وقت خودت رو بیهوده هدر نده رعایت حرمت برادران راهم داشته اقای قره خانی از محترمین شهر هستنددر رابطه بایشان بی ادبی نفرمایید
 • دلسوز :
  در تاریخ ۲۵ فروردین ۹۴ ساعت ۲۳:۴۰
  هر کس نقدی داشت به دنبال پست است . اگر قرار برتخریب باشه چرا میایم نظر میدیم برادر قره خانی و همشهری خدا روزیتونو جای دیگه حواله کنه
  نظر برابر است با تخریب اینم از فرهیختگانی مثل شما یاد گرفتیم
 • علي بي غم :
  در تاریخ ۲۶ فروردین ۹۴ ساعت ۰۱:۰۸
  فقط خواستم بگم يه كم تعادل در كلام داشته باشين خيليا اين پيامها رو ميخونن خداي نكرده ذهنيتشون اين نباشه كه ما نقد سازنده بلد نيستيم.
 • بببببببببببب :
  در تاریخ ۲۶ فروردین ۹۴ ساعت ۱۰:۲۲
  در پاسخ به اسدی
  توهم معلومه .............!!!!!!!!!!!! دنبال ............
 • دلسوز :
  در تاریخ ۲ اردیبهشت ۹۴ ساعت ۲۱:۱۲
  با سلام علی اقای بی غم
  بنده شغلم آزاد ولی بالاخره مطالعات در حوزه های مختلف داشتم و دارم ولی بعضی از حرفا حاکی از اینه که شاید ما ها چیزی حالیمون نیست این سخته یا وقتی صحبتی می کنی فکر می کنن دنبال پست و مقامیم در صورتی که پست و مقام برای افراد دولتی یا کارمنده که ارتقاء بگیرند. جالبه اینقدری از خود راضی هستند که طرفو به مناظره فرا می خونن.
  اخه برادری که نمیدونم چند ساله وارد حوزه سیاست شدی که شاید منفعتی شاملتون بشه براتون لیست میکنم :
  چرا و بر چه اساسی نیروهای بعضی از ادارات رو در بهار از نگهبان در تا رئیسشو عوض کردن حتما بخاطر ارزیابی تخصصی دقیق و انتصاب براساس شایستگی بوده است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا این حاکی از اطلاعات فوق سری منه ؟

اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر