شهرستان بهار

همزمان با سراسر استان راهپيمايي مردم شهر بهار در حمايت از مردم مظلوم يمن برگزار شد.

شناسه خبر: ۳۵۲۴
همزمان با سراسر استان راهپيمايي مردم شهر بهار در حمايت از مردم مظلوم يمن برگزار شد.

امام جمعه بهار در خطبه هاي نماز با اشاره به تهديدهاي نظامي آمريکا توأم با مذاکرات هسته‌اي بين ايران و 5+1 اظهار داشت: مذاکره‌کنندگان اگر در روند مذاکرات ذره‌اي چاشني تهديد را ديدند مذاکرات را به هم بزنند.

امام جمعه بهار در خطبه هاي نماز با اشاره به تهديدهاي نظامي آمريکا توأم با مذاکرات هسته‌اي بين ايران و 5+1 اظهار داشت: مذاکره‌کنندگان اگر در روند مذاکرات ذره‌اي چاشني تهديد را ديدند مذاکرات را به هم بزنند. حجت الاسلام حاتم نيا با بيان اينکه ما کاري به بازي‌ اوباما و کنگره نداريم، گفت: آنها هر غلطي مي توانند بکنند.

 مهم اين است که ملت راه خود را يافته و استوار و ثابت قدم در اين مسير خواهد ايستاد. وي ادامه داد: اگر دشمنان دست از پا خطا کنند و متعرض ملت ايران شويد ملت ايران تا به آخر آنها را به روز سياه مي‌نشاند.خطيب جمعه بهار به هشت سال دفاع مقدس اشاره و رويارويي ايران در اين جنگ را رويارويي با آمريکا و هم‌پيمانانش عنوان و تصريح کرد: همه مي‌دانند هشت سال جنگ پس از پيروزي انقلاب با کمک شما به صدام صورت گرفت و اگر مي‌خواهيد يک بار ديگر شانس تان را امتحان کنيد و ببينيد که ملت ايران درسي به شما مي‌دهد که هرگز فراموش‌تان نشود.

 وي با تأکيد بر اينکه آمريکا يک کشور از صدها کشور جهان است، خاطرنشان کرد: آمريکا حد خود را بداند و مانند يک کشور از صدها کشور دنيا رفتار کند اما ما مشاهده مي کنيم که اينها در يمن، بحرين، توليد گروهک‌هاي تکفيري آدمکش و حتي در امور نظامي کشورها دخالت مي‌کنند.

حجت الاسلام حاتم نيا خواسته مردم يمن را يک خواسته معقول، مشروع و دنياپسند عنوان کرد و گفت:‌ يمني‌ها مي‌گويند ما مي‌خواهيم بر سرنوشت خودمان مسلط شويم و نمي‌خواهيم آمريکا براي ما تصميم بگيردوي با بيان اينکه انصارالله يمن در پي حاکميت نبوده و نيست،‌ گفت: حرف انصارالله اين است که چرا آمريکا و دولت‌هاي غربي بر آنها مسلط باشند که اين خواسته آنان به حق است و44 روز است که يمني‌ها در مقابل بمباران قاطعانه ايستاده‌اند.

وي در ادامه از برگزاري رزمايش الي بيت المقدس در شهرستان بهارتقدير کرد و گفت: اين رزمايش با هدف بالا بردن توان رزمي بسيجيان – حفظ انسجام و روحيه بسيجيان و به اجرا در آوردن توان رزمي بسيجيان براي مقابله با تهديدات دشمنان مي باشد. وي ضمن تاکيد بر اهميت آمادگي هميشگي از لحاظ بحث هاي رواني ،فضاي سايبري و عملياتي برگزاري اين رزمايش را بسيار مهم وتاثير گزار در شهرستان بهار بيان کرد.

وي اظهارداشت: آمادگي‌هاي لازم براي مقابله با تهديدهاي مختلف بايد در بدنه جامعه اسلامي ايجاد شود.حجت الاسلام حاتم نيااضافه کرد: بسيج بدون هيچ چشم داشت مادي با حرکت‌هاي داوطلبانه و تکيه بر ايمان و تقواي خود، پشتوانه جامعه اسلامي است  به همين علت آمادگي اين مجموعه مردمي بايد حفظ شود تا بتواند به صورت مستمر در عرصه‌هاي مختلف، ايفاي نقش کند .

همزمان با سراسر استان راهپيمايي مردم شهر بهار در حمايت از مردم مظلوم يمن برگزار شد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر