شهرستان بهار

فرماندار بهار گفت :

مديران مدارس بايد با وحدت و همدلي به دنبال پيشرفت دانش آموزان باشند.

شناسه خبر: ۳۹۴۱
 مديران مدارس بايد با وحدت و همدلي به دنبال پيشرفت دانش آموزان باشند.

در راستاي اجراي پروژه مهر گردهمايي مديران مدارس شهرستان بهار در کانون ميعاد اين شهر برگزار شد. | تا به امروز بيش از 98 درصد دانش آموزان در مدارس ثبت نام شده اند و همچنين سازماندهي دبيران نيز در حال انجام است و هدف بهره وري کامل از نيروي انساني براي نخبه پروري مي باشد.

در اين گردهمايي ابتدا مدير آموزش و پرورش شهرستان بهار گفت: مديريت همانند يک بازي فکري است و تفکر بهتر منتهي به نتايج قابل قبول تر و بهتر است و مديري که اشتباه خود را تکرار نکند و تغييري بزرگ در سيستم مدرسه خود ايجاد کند، بزرگترين موفقيت را کسب کرده است.

يوسف سعيدي به خصوصيات برجسته مديران اشاره کرد و گفت: تعيين اهداف کوتاه مدت و بلند مدت، ايمان داشتن به خود، دفاع منطقي از افکار و عملکرد خود، هدفگيري براي يادگيري و رشد، استفاده خوب از وقت، خلاقيت، رهبر خوب بودن، تهيه کردن بازخورد از کارهاي خود و داشتن برنامه از خصوصيات برجسته مديران است.

وي تدوين برنامه سالانه را بسيار مهم و ضروري توصيف کرد و گفت: مديران مدارس بايد براي آينده خود چشم انداز روشني داشته باشند تا تحقق اهداف خود را در پايان برنامه تدوين شده مشاهده کنند.

يوسف سعيدي ادامه داد: مديران براي مديريت خود از مغز خود و براي مديريت ديگران بايد از قلبشان بهره گيرند و سرعت عمل را به عنوان يکي از کليدهاي پيروزي در مديريت بکار گيرند.

يوسف سعيدي اظهار داشت: طرح رتبه بندي معلمان بر اساس شرح وظايف اجرا خواهد شد و شخص وزير به طور جدي به دنبال اجراي فوري اين طرح مي باشد. و در اجلاس روسا نيز به اين مهم تاکيد شد.

وي تصريح کرد: پروژه مهر در اولويت کاري قرار گيرد و تا به امروز بيش از 98 درصد دانش آموزان در مدارس ثبت نام شده اند و همچنين سازماندهي دبيران نيز در حال انجام است و هدف بهره وري کامل از نيروي انساني براي نخبه پروري مي باشد.

وي گفت: سياسي کاري در اين مديريت جايگاهي ندارد و هدف کار و تلاش است تا معلمين و دانش آموزان به جايگاه واقعي خود در جامعه برسند.

سپس فرماندار بهار گفت:مديران مدارس بايد با وحدت و همدلي به دنبال پيشرفت دانش آموزان باشندودر ديار آيت اله بهاري وحدت و همدلي، کار و تلاش و خدمت بي منت، سرلوحه کارها قرار دارد و سياسي کاري در شهرستان بهار جايگاهي ندارد.

محسن مرادي پناه تصريح کرد: مديران مدارس خدمت به دانش آموزان را سرلوحه کار خود قرار دهند چرا که دانش آموزان به عنوان آينده سازان اين مرز و بوم هستند و آينده نظام اسلامي به دست آنان رقم خواهد خورد.

فرماندار بهاربا اشاره به سفارش تفکر و تدبر انسان در قرآن گفت: مساله آموزش و پرورش و تعليم و تربيت انسان مساله پيچيده اي است که در آن تفکر و تدبر لازم است لذا نترسيدن و خستگي ناپذيري شرط رسيدن به اهداف است.

وي ادامه داد: انتخاب مدير آموزش و پرورش شهرستان بهار بعنوان مدير برتر استان و تجليل در اجلاس سراسري افتخار بزرگي براي شهرستان بهار است که اين مهم با تلاش مديران و همکاران فرهنگي محقق شده که بايد در اين زمينه گام هاي بيشتري برداشت چرا که ظرفيت و پتانسيل بالايي در اين سيستم وجود دارد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر