شهرستان بهار

محمدعلی پورمختار :

نامزدها از اقدامات تخریبی و تهدیدی خودداری کنند

شناسه خبر: ۳۹۵۴
 نامزدها از اقدامات تخریبی و تهدیدی خودداری کنند

این روزها که به انتخابات مجلس نزدیک می‌شویم برخی از نامزدهایی که سابقه نمایندگی مردم را دارند، دست به اقدامات غیراخلاقی می‌زنند | همه باید به رقابت سالم اعتقاد داشته باشند تا انتخاباتی مطلوب برگزار شود، هر نوع خدمات‌رسانی به مردم جزئی از اقدامات نظام جمهوری اسلامی در راستای بهبود زندگی مردم است | همه باید در چارچوب قانون به رقابت بپردازند.

به گزارش نشاط شهر به نقل از همدان پرس ، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با بیان اینکه باید در انتخابات یک رقابت سالم محقق شود، گفت: برخی از نامزدها که سابقه نمایندگی نیز دارند با مسئولان ادارات شهرستانی تماس گرفته و آنها را تهدید میکنند.

محمدعلی پورمختار با بیان اینکه رعایت اخلاق از مهمترین اصول مسلمانان است، اظهار کرد: این روزها که به انتخابات مجلس نزدیک میشویم برخی از نامزدهایی که سابقه نمایندگی مردم را دارند، دست به اقدامات غیراخلاقی میزنند.

وی با بیان اینکه برخی از این افراد با رئیس ادارات تماس گرفته و خواستار انجام ندادن کارها با تهدید شدند، افزود: این افراد که در دوران تصدیگری نمایندگی مردم اقدامات و وظایف خود را انجام ندادند امروز هم سعی در اخلال در خدمترسانی دارند.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید برای رسیدن به کرسی نمایندگی دست به هر اقدامی زد، تصریح کرد: همه باید به رقابت سالم اعتقاد داشته باشند تا انتخاباتی مطلوب برگزار شود، هر نوع خدماترسانی به مردم جزئی از اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای بهبود زندگی مردم است.

وی با بیان اینکه مردم به خوبی خدمتگزاران را از افراد سودجو تشخیص میدهند، خطاب به سودجویان گفت: نیازی به اقدامات تخریبی نیست؛ انتخابات مجلس باید به پیشرفت کشور کمک کند و دست زدن به اقدامات غیراخلاقی باعث عقبگرد کشور خواهد شد.

پورمختار گفت: همه باید در چارچوب قانون به رقابت بپردازند و همه چیز را به دست مردم بسپارند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر