شهرستان بهار

فرماندار شهرستان بهار گفت :

امنیت عامل مهمی است که باعث پویایی در دیگر حوزه ها می شود.

شناسه خبر: ۴۱۴۶
 امنیت عامل مهمی است که باعث پویایی در دیگر حوزه ها می شود.

مرادی پناه گفت: اگر امنیت نباشد ما در حوزه های دیگر نمی توانیم تلاش داشته باشیم.

فرماندار شهرستان بهار در قدردانی از زحمات جان بر کفان نیروی انتظامی گفت: مقوله امنیت یکی از سلسله مراتب نیاز بشر است که هم در مکاتب اسلامی و غیر اسلامی از اهمیت بالا و ارزشمندی برخوردار است.

مرادی پناه افزود: اگر امنیت نباشد ما در حوزه های دیگر نمی توانیم تلاش داشته باشیم. امروز کشورهای همسایه با بحث عدم امنیت مواجه هستند و ایران اسلامی به عنوان لنگرگاه کشورهای منطقه است که دارای ثبات و امنیت است و این امکان پذیر نیست مگر با تلاش های شبانه روزی تلاشگران در عرصه امنیت کشور.

وی با اشاره به واقعه غدیر خم و تبریک این عید بزرگ گفت: اگر واقعه غدیر نبود، امروز نیز امامت و ولایت نبود و تکلیف مسلمانان خصوصا شیعیان نامعلوم بود، چرا که ایران اسلامی اولین حکومت اسلامی- شیعی است که پس از 1400 سال تشکیل یک حکومت واحد و مستقل داد.

رئیس شورای تامین شهرستان افزود: اگر ملاحظه می کنیم که هم اکنون ایران در بین کشورهای منطقه و تعیین تکلیف در مورد امنیت آنها حرفی برای گفتن دارد، این تنها به واسطه ولایت و اقتدار رهبری است.

مرادی پناه در آخر با تبريک اين هفته به دلاورمردان و شيرزنان عرصه نظم و امنيت در ناجا و گراميداشتن ياد و خاطره شهداي نيروي انتظامي از خداوند متعال براي ايشان آرزوي توفيق روز افزون داشته و از زحمات انتظامي شهرستان در طول سال گذشته تقدير و تشکر نمود.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر