شهرستان بهار

فرماندارشهرستان بهارضمن تقدیر از حضور حماسی مردم شهرستان بهار در مراسم تشییع مدافع حرم گفت :

ما تا ابد مدیون مجاهدتهای شهدا و ایثارگران هستیم.

شناسه خبر: ۴۳۲۳
 ما تا ابد مدیون مجاهدتهای شهدا و ایثارگران هستیم.

​فرماندارشهرستان بهارضمن تقدیر از حضور حماسی مردم شهرستان بهار در مراسم تشییع مدافع حرم شهید سید میلاد مصطفوی ،این حضور را نشانه ای ازاعتقاد راسخ و روزافزون مردم به شهید و شهادت دانست.

ما تا ابد مدیون مجاهدتهای شهدا وایثارگران هستیم . مرادی پناه فرماندارشهرستان بهار درجلسه شورای مشورتی فرمانداردرامورایثارگران با اعلام این مطلب افزود به منظورتقویت فرهنگ ایثار و شهادت و ایجاد زمینه برای استفاده ازظرفیت های ارزشمند ایثارگران، جلسات شورای مشورتی بصورت مستمر و با حضور نمایندگانی از جامعه شاهد و ایثارگر شهرستان دایر می شود. وی اظهار داشت شورا بازوی مشورتی فرماندار در زمینه های مرتبط با نقش و جایگاه ایثارگران شهرستان می باشد.

فرماندارشهرستان بهارضمن تقدیر از حضور حماسی مردم شهرستان بهار در مراسم تشییع مدافع حرم شهید سید میلاد مصطفوی ،این حضور را نشانه ای ازاعتقاد راسخ و روزافزون مردم به شهید و شهادت دانست. مرادی پناه با تاکید بر اینکه تمامی مسئولین اجرائی شهرستان خود را وامدار جانفشانی های شهدا و ایثارگران می دانند افزود در همین راستا خدمت به این قشر دراولویت اصلی مدیران اجرائی شهرستان می باشد.

اسدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهار نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده به جامعه شاهد و ایثارگر، پیگیری امور درمانی، مسکن ، تحصیل و اشتغال را مهترین اولویتهای بنیاد در رابطه با ایثارگران اعلام نمود وی در پایان از برقراری مجدد بیمه تکمیلی خانواده های معظم شاهد وایثارگر خبرداد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر