شهرستان بهار

بخشدار مرکزي بهار گفت :

دهياران در مديريت نوين روستايي نقش مهمي دارند

شناسه خبر: ۴۶۰۴
 دهياران در مديريت نوين روستايي نقش مهمي دارند

نشست مشورتي دهياران بخش مرکزي شهرستان بهار در محل فرمانداري برگزار شد.| بخشدار مرکزي بهار گفت:اجراي برنامه هاي جذاب ومردمي در ايام دهه فجر معرف ونشان دهنده عزت ايران اسلامي وشکرگذاري مردم از اين نعمت بزرگ است

در اين نشست بخشدار مرکزي بهار گفت:دهياران در مديريت نوين روستايي نقش مهمي داشته و بايد منشأ خدمات موثر در روستاها باشند.

محمد رضا شفيعي در خصوص رونق اقتصادي و افزايش توانايي هاي اقتصادي روستاها افزود: دهياران بايد با مطالعه و شناخت دقيق پتانسيل هاي موجود در جهت شکوفايي اقتصادي و اشتغال پايدار در سطح روستاها گام بردارند.

وي ضمن تقدير از تلاش هاي دهياران در اجراي پروژه هاي عمراني بر لزوم دقت در انجام امورات، هزينه کردها، مستند سازي اسناد مالي و نيز اقدامات انجام شده و ارائه عملکرد در بازه هاي زماني معين به بخشداري، جذب خودياري اهالي، اخذ عوارض تعيين شده ، داشتن تعصب اداري، انسجام بخشيدن به اسناد مالي و انعکاس مسايل حوزه کاري و نصب العين قرار دادن قانون و بخشنامه هاي اداري در اجراي پروژه هاي عمراني تاکيد نمودند.

شفيعي در ادامه با اشاره به موضوع انتخابات، آن را نماد ملي قدرت سياسي در هر جامعه دانست و تصريح کرد: از انتخابات ميتوان بهعنوان نمايش قدرت سياسي، ديني، اجتماعي و احساس نقش در سرنوشت انسانها ياد کرد.

وي گفت: دهياران بعنوان نماينده دولت هستند و حق طرفداري از هيچ کانديدايي را ندارند و بايد بيطرفانه انتخاباتي سالم و باشکوه را در سطح شهرستان بهار برگزار نماييم و حضور حداکثري در اين مقطع مهم است که بايد در اين زمينه تلاش مضاعفي صورت پذيرد.

وي اضافه کرد: در انتخابات اين مردم هستند که سرنوشت خود را انتخاب ميکنند و آنچه در انتخابات مختلف در سالهاي پس از انقلاب از صندوقهاي رأي دريافت شده نمايانگر اين امر است.

بخشدار مرکزي بهار با اشاره به دست آوردهاي ارزشمند انقلاب اسلامي ايران طي37 سال اخير گفت:اجراي برنامه هاي جذاب ومردمي در ايام دهه فجر معرف ونشان دهنده عزت ايران اسلامي وشکرگذاري مردم از اين نعمت بزرگ است.

وي گفت : 10کميته مختلف جهت برگزاري ايام ا...دهه فجر در بخش مرکزي تشکيل گرديده که با هماهنگي و تلاش مسئولين در راستاي هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسمات ، زمينه حضور و مشارکت گسترده مردم در مراسمات دهه فجر بويژه راهپيمايي روز 22 بهمن فراهم گردد.

شفيعي ادامه داد: يکي از اهداف برنامه هاي گراميداشت دهه فجر، معرفي برکات و دستاوردهاي انقلاب اسلامي به اقشار مردم و انتقال ايثارگريها و فداکاريهاي آن ايام به نسل چهارم انقلاب است.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر