شهرستان بهار

در دومین نشست خبری انتخاباتی فرماندار بهار عنوان شد :

39 نفر تایید صلاحیت شدند / یک نفر انصراف داد

شناسه خبر: ۴۶۴۴
 39 نفر تایید صلاحیت شدند / یک نفر انصراف داد

پس از تایید صلاحیت ها یک نفر از کاندیداها از لالجین انصراف داده که تعداد کل کاندیداهای بهار و کبودراهنگ هم اکنون 38 نفر می باشد.

هر 39 نفر ثبت نامی در حوزه بهار و کبودراهنگ تایید صلاحیت شدند، این خبری بود که فرماندار بهار در نشست خبری با خبرنگاران اعلام کرد و گفت: پس از تایید صلاحیت ها یک نفر از کاندیداها از لالجین انصراف داده که تعداد کل کاندیداها هم اکنون 38 نفر می باشد.

محسن مرادی پناه ادامه داد: تاکنون 3 مرحله از فرآیند انتخابات را پشت سر گذاشته ایم که مرحله اول آن تشکیل هیات های اجرایی و مرحله دوم ثبت نام از داوطلبان بود که 39 نفر در این مرحله ثبت نام شدند و فرآیند سوم بررسی صلاحیت ها در سطح هیات های اجرایی بود که انجام شد و هر 39 نفر ثبت نامی تایید صلاحیت شدند و هم اکنون در فرآیند چهارم به سر می بریم و در حال مشخص کردن صندوق ها و شعبات اخذ رای هستیم.

مرادی پناه افزود: هم اکنون 5 کمیته در این زمینه تشکیل شده و فرآیند اجرایی انتخابات در حال اجراست و بر اساس جدول زمانبندی کار به خوبی پیش می رود و در روزهای آینده جلسه هیات های اجرایی ، نظارت و بازرسی دو شهرستان بهار و کبودراهنگ در فرمانداری بهار برگزار خواهد شد که در آن نقطه نظرات این هیات ها بررسی خواهد شد.

وی افزود: بر اساس همین فرآیند جلسه آموزش هیات های اجرایی و اعضای صندوق های اخذ رای را داریم و اعضا توسط افرادی که مسلط هستند آموزش دیده می شوند تا از نظر الکترونیکی و اینترنتی مشکلی ایجاد نشود.

مرادی پناه تعداد شعبات اخذ رای در دو شهرستان بهار و کبودراهنگ را 255 شعبه برشمرد که تعداد 113 شعبه در بهار است که از این تعداد 49 شعبه در بخش مرکزی، 30 شعبه در صالح آباد و 24 شعبه در لالجین برپا خواهد شد و همچنین 142 شعبه در کبودراهنگ در نظر گرفته شده که 86 شعبه در بخش مرکزی و 29 شعبه در گل تپه و تعداد 27 شعبه در شیرین سو آماده اخذ رای خواهند شد و همچنین در حوزه بهار کبودراهنگ 72 شعبه شهری و 183 شعبه روستایی می باشد.

مرادی پناه در آخر از ثبت نام ، علی فاضل همدانی در مجلس خبرگان رهبری از حوزه بهار خبر داد.

انتهای پیام/پ

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر