شهرستان بهار

فرماندار بهار در جمع خبرنگاران گفت :

39 میلیارد تومان مجموع اعتبار طرح های اجرایی در دهه فجر امسال است

شناسه خبر: ۴۷۴۶
 39 میلیارد تومان مجموع اعتبار طرح های اجرایی در دهه فجر امسال است

​نشست خبری فرماندار بهار با حضور روابط عمومی ادارات و اصحاب رسانه در فرمانداری بهار برگزار شد.| فرماندار بهار گفت:مجموعا 39 میلیارد تومان در بخش عمران و اقتصادی هزینه شده و برای 138 نفر ایجاد اشتغال شده است. | مرادی پناه با اشاره به انعکاس اخبار و گزارش های ادارات در رسانه ها گفت: ادارات گزارش عملکرد خود را در رسانه ها ، ویژه نامه ها ، سایت های خبری و فضاهای مجازی برجسته کرده و به سمع و نظر همه شهروندان برسانند.

فرماندار بهار ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب و فرا رسیدن دهه فجر ، پیروزی در بحث برجام را نیز تبریک گفت و این اتفاق را رخدادی مهم در تاریخ انقلاب برشمرد و گفت: این اتفاق مبارک باید به عنوان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ضبط شود.

مرادی پناه افزود: با برجام ، جنگ از سر کشور دور شد و خیلی از کشورها فهمیدند که نمی توانند با ایران با زبان زور صحبت کنند. پیروزی منطق بر زور امروز مشخص شد و ما اثبات کردیم که می شود مسائل بسیار پیچیده را با زبان مفاهمه و گفتگو حل کرد.

مرادی پناه افزود: پیروزی برجام، پیروزی یک جریان خاص نیست بلکه پیروزی جمهوری اسلامی ایران است و اگر هدایت های لحظه به لحظه رهبری و مقاومت مردم اسلامی و تدبیر و تدین تیم مذاکره کننده نبود این مهم دست یافتنی نبود.

فرماندار بهار در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نزدیکی دهه فجر خبر از اجرای 60 برنامه در این دهه در سطح شهرستان داد و گفت: در دهه فجر امسال 234 برنامه جانبی توسط دستگاه ها و نهادهای مردمی پیش بینی شده که این تعداد نشان از مردمی شدن برنامه های دهه فجر و جشن انقلاب دارد.

مرادی پناه با اشاره به پروژه های عمرانی اقتصادی شهرستان گفت: امسال 98 پروژه عمرانی اقتصادی با اعتبار 35 میلیارد تومان افتتاح خواهد شد و 13 پروژه با اعتبار 8/3 میلیرد تومان کلنگ زنی شده و عملیات اجرایی آنها آغاز خاهد شد.

وی ادامه داد: مجموعا 39 میلیارد تومان در بخش عمران و اقتصادی هزینه شده و برای 138 نفر ایجاد اشتغال شده که در شرایط کنونی با وجود تمام تنگناهای موجود رقم قابل توجهی است.

مرادی پناه با اشاره به انعکاس اخبار و گزارش های ادارات در رسانه ها ، عدم مستندسازی فعالیت ها را یکی از ضعف های ادارات در سال های گذشته عنوان کرد و گفت: روابط عمومی ادارات نقش مهمی در انعکاس عملکرد و فعالیت های ادارات دارند و دهه فجر امسال فرصت مناسبی است که ادارات گزارش عملکرد خود را در رسانه ها ، ویژه نامه ها و فضاهای مجازی برجسته کرده و به سمع و نظر همه شهروندان برسانند.

فرماندار بهار در ادامه به نزدیکی انتخابات اشاره کرد و گفت: دوایر دولتی باید سعی کنند که برنامه هایشان تحت الشعاع انتخابات قرار نگیرد و مدیران ادارات باید دقت نظر داشته باشند که حرکات و سکناتشان طوری انعکاس نشود که آن اداره یا مدیر متمایل به شخص یا کاندیدای خاصی است؛ چرا که ما امانتدار مردم هستیم و این مسئله نباید خدشه ای در امر انتخابات و حضور مردم در پای صندوق های رای ایجاد کند.

مرادی پناه انتخابات را به عنوان یک سرمایه اجتماعی، سیاسی و امنیتی عنوان کرد و گفت: وقتی مسئولین کشوری پشت تریبون های بین المللی قرار می گیرند و می خواهند از منافع ملی دفاع کنند این حضور و این سرمایه ملی است که پشتوانه آنهاست و موجب میشود با اقتدار کامل از منافع کشور دفاع کنند.

مرادی پناه در آخر گفت: ما نیز باید برای به صحنه آوردن ملت عزیزمان در پای صندوق های رای فارغ ازهرگونه نگاه گله مندانه و جانبدارانه تلاش کنیم و موجب گرم تر شدن تنور انتخابات شویم.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر