شهرستان بهار

فرماندار بهار گفت :

دهه فجر انقلاب از رشحات اسلام است و آئينه اي است که خورشيد اسلام در او درخشيد

شناسه خبر: ۴۷۶۵
 دهه فجر انقلاب از رشحات اسلام است و آئينه اي است که خورشيد اسلام در او درخشيد

در اولين روز از دهه فجر مراسم جشن انقلاب به همت کانون پرورش فکري کودکان و نوجوان شهرستان بهار با حضور امام جمعه ، بخشدار مرکزي ، مدير آموزش و پرورش و جمعي از مسئولين در کانون ميعاد برگزار شد .

در اين مراسم فرماندار بهار گفت : دهه فجر انقلاب از رشحات اسلام است و آئينه اي است که خورشيد اسلام در او درخشيد و اين دهه فجر بايد با عظمت هرچه تمامتر برگزارشود.

اين مراسم را با هيجانهاي عاطفي صحيح بايد با طراوت و تازه کرد. محسن مرادي پناه اضافه کرد: مهمترين پيام انقلاب اسلامي صبر و مقاومت و ايستادگي در مقابل دشمنان بود که امام راحل همين راه را در پيش گرفتند و رژيم استبداي و ستمشاهي را در اين کشور ساقط کرد.

وي تصريح کرد: خود اتکايي، خودشناسي و خودباوري از ثمرات رشادت هاي مردمي است که با عشق و ايمان خود به ولايت و رهبري ارزشهاي انقلاب را به جهانيان شناساندند و اين خود مقدمه اي براي ظهور منجي عالم بشريت حضرت ولي عصر(عج) است.

وي تاکيد کرد: استمرار اهداف و آرمانهاي حضرت امام (ره) در سايه تبعيت جدي از رهبري حکيمانه مقام معظم رهبري، رشد و تعالي همه جانبه را موجب گشته و با فضل الهي متضمن حفظ دستاوردهاي انقلاب اسلامي است. در ادامه چندين برنامه فرهنگي به اجرا در آمد.

برنامه هاي اولين روز از دهه فجر در بهار

به مناسبت گراميداشت دهه مبارک فجر نشست مسولين دستگاههاي اجرايي با امام جمعه شهر بهار ، مراسم زنگ انقلاب در آموزشگاه هاي شهرستان ، جشن انقلاب به همت کانون پرورش فکري کودکان و نوجوان ،نقاشي دانش آموزي در دبستان خاص قرآني شهيد سليماني شهر بهار که در اين مراسم 300 نفر از دانش آموزان 200 متر نقاشي روي پرده با موضوعات انقلاب اسلامي را انجام دادند و نمايشگاه دست سازه هاي دانش آموزي در دبستان خاص قرآني شهيد سليماني شهر بهار داير شده است .

در اين نمايشگاه بيش از يکصد اثر به مدت 10 روز به معرض ديد عموم گذاشته شده است . ساعات کار نمايشگاه 8 صبح تا 12 ظهر مي باشد .

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر