شهرستان بهار

حذف برنامه کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی بهار از برنامه های ویژه دهه فجر

شناسه خبر: ۴۷۷۰
حذف برنامه کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی بهار از برنامه های ویژه دهه فجر

در تاریخ 21 دی ماه و در هشتمین کمیته برنامه ریزی که در محل فرمانداری بهار برگزار شد یکی از برنامه های ویژه این دهه پس از مدتها انتظار شهروندان کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی بهار اعلام شد؛ اما در برنامه زمانبندی برنامه های دهه فجر که به ادارات و موسسات اعلام شد برنامه کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی از برنامه ها حذف شده بود.جویای این مسئله از فرماندار بهار شدیم....

در تاریخ 21 دی ماه و در هشتمین کمیته برنامه ریزی که در محل فرمانداری بهار برگزار شد یکی از برنامه های ویژه این دهه پس از مدتها انتظار شهروندان کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی بهار اعلام شد.

اما در برنامه زمانبندی برنامه های دهه فجر که به ادارات و موسسات اعلام شد برنامه کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی از لیست برنامه ها حذف شده بود.

این مسئله را از فرماندار بهار جویا شدیم. فرماندار بهار در واکنش به این سوال بلافاصله با مدیریت درمان تامین اجتماعی (دکتر صفری) تماس گرفت و خواستار رسیدگی سریع به این مسئله شد و اظهار داشت: در شهر بهار بسترهای لازم برای کلنگ زنی این درمانگاه فراهم شده و از نظر ما هیچ مشکلی دراین باره وجود ندارد و ما پیگیر هستیم تا سریعتر این کلنگ زنی در دهه فجر انجام شود.

شایان ذکر است که چندی پیش شایعاتی مبنی بر انتقال این درمانگاه به لالجین شنیده می شد و این در صورتی است که در طی ماه های اخیر مطالبات مردمی زیادی برای پیگیری کلنگ زنی این درمانگاه صورت گرفته است.

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • ناظم :
  در تاریخ ۱۵ بهمن ۹۴ ساعت ۰۵:۲۳
  سلام به نظر می رسه زور آقای فرماندار به برادر پور مختار نرسیده وشایعات بی ربط هم نبوده چنانچه گفته اند تا نباشد چیزکی مردم نگویند......
 • احمد :
  در تاریخ ۱۵ بهمن ۹۴ ساعت ۰۶:۵۹
  سلام
  امیدواریم برنامه ی که آقای پور مختار برای بردن این طرح به لالجین ریخته بودباعث نشده باشه که این طرح به تاخیر افتاده بشه
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر