شهرستان بهار

همزمان با سراسر کشور :

مراسم راهپيمايي 22 بهمن ماه در شهر بهار از ميدان شهدا تا ميدان امام خميني (ره) برگزار شد

شناسه خبر: ۴۸۰۵
 مراسم راهپيمايي 22 بهمن ماه در شهر بهار از ميدان شهدا تا ميدان امام خميني (ره) برگزار شد

حضور باشکوه مردم در راهپيمايي 22 بهمن ماه نشان دهنده اقتدار ملت ايران است و مردم با اين حضور نشان مي‌دهند که مدافع نظام مقدس جمهوري اسلامي هستند .

همزمان با سراسر کشور مراسم راهپيمايي 22 بهمن ماه در شهر بهار از ميدان شهدا تا ميدان امام خميني ( ره) برگزار شد .

در اين مراسم که با حضور باشکوه اقشار مختلف مردمي برگزار شد فرماندار بهار طي سخناني گفت : حضور باشکوه مردم در راهپيمايي 22 بهمن ماه نشان دهنده اقتدار ملت ايران است و مردم با اين حضور نشان ميدهند که مدافع نظام مقدس جمهوري اسلامي هستند .

محسن مرادي پناه اضافه کرد: امسال نيز مردم پرشکوهتر، بانشاطتر و با اميدتر در سي و هفتمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي و راهپيمايي 22 بهمن حضور پيدا کردند که قطعاً برکت آن از آن ملت و نظام خواهد بود.

وي ادامه داد : اين حضور باشکوه مردم پيامهاي زيادي نه تنها براي غربيها بلکه براي ساير کشورهاي منطقه و... دارد و مردم با حضورشان در اين راهپيمايي تأکيد دارند که همواره بر اصول خود ايستادهاند و بر آن پافشاري دارند و در ادامه هم بر اصول انقلاب و کشور خودپايبند خواهند بود و در واقع اين اصول است که ميتواند کشور ما را به مقصود نهايي خود برساند.

وي افزود: اين حضور ثابت مي کند که مردم با گذشت 37 سال هنوز آرمانها و اهداف انقلاب را فراموش نکردهاند و از دستاوردهاي نظام صيانت ميکنند و گوش به فرمان رهبري در مسير پيشرفت کشور تلاش خواهند کرد و ادامه دهنده راه شهدا و امام شهدا هستند .

وي به انتخابات پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري و نيز دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي اشاره کرد و گفت : حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن ماه مقدمه مشارکت حداکثري آنان در انتخابات است و در هفتم اسفند ماه امسال نيز جشنهاي دهه فجر را به جشن حضور در انتخابات هفتم اسفند پيوند زده و برگ زرين ديگري به تاريخ انقلاب خواهند افزود.

فرماندار بهار از توافقات هسته اي به عنوان بحث ملي و فراجناحي ياد کرد و گفت: جريان هاي سياسي نبايد به صورت مساله سياسي با اين موضوع برخورد کنند و اين مهم در سايه هدايت رهبري، توسط دولت تدبير و اميد مديريت شد و امروز شاهد ارتباطات بين المللي هستيم.

فرماندار بهار تصريح کرد: اين اتفاق مبارک بايد به عنوان نقطه عطفي در تاريخ انقلاب اسلامي ثبت و ضبط شود.

مرادي پناه افزود: با برجام ، جنگ از سر کشور دور شد و خيلي از کشورها فهميدند که نمي توانند با ايران با زبان زور صحبت کنند. پيروزي منطق بر زور امروز مشخص شد و ما اثبات کرديم که مي شود مسائل بسيار پيچيده را با زبان مفاهمه و گفتگو حل کرد.

مرادی پناه افزود: پيروزي برجام، پيروزي يک جريان خاص نيست بلکه پيروزي جمهوري اسلامي ايران است و اگر هدايت هاي لحظه به لحظه رهبري و مقاومت مردم اسلامي و تدبير و تدين تيم مذاکره کننده نبود اين مهم دست يافتني نبود.

فرماندار بهار ادامه داد: در دهه فجر انقلاب اسلامي 98 پروژه با اعتباري بالغ بر 35 ميليارد تومان در شهرستان افتتاح و 13 پروژه با اعتباري بالغ بر 3 ميليارد و 800 ميليون تومان کلنگ زني شد.که در مجموع براي 138 نفر اشتغال جديد ايجاد خواهد شد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر