شهرستان بهار

فرماندار بهار در جمع کارکنان نیروی انتظامی گفت :

ما به عنوان مسئولين اجرايي انتخابات بدور از هر گونه سياسي کاري و حزب گرايي امانتدار آرای مردم هستیم

شناسه خبر: ۴۹۰۳
 ما به عنوان مسئولين اجرايي انتخابات بدور از هر گونه سياسي کاري و حزب گرايي امانتدار آرای مردم هستیم

فرماندار بهارگفت : نيروي هاي نظامي و انتظامي از ابتداي انقلاب اسلامي همواره با جانفشاني و از خود گذشتگي در تامين نظم وامنيت حوزه هاي انتخاباتي تلاش ارزنده اي داشته اند.

به گزارش نشاط شهر، بعد از ظهر امروز جلسه آموزش کارکنان نيروي انتظامي شهرستان بهار بمنظور آشناي بادستور العمل ها ، قوانين، مقررات و نکات لازم و ضروري در خصوص تامين امنيت انتخابات به مامورين محافظ صندوق هاي راي در ستاد انتظامي بهار برگزار شد.

در اين جلسه فرماندار شهرستان بهار با اشاره به زحمات نيرو هاي نظامي و انتظامي در برقراي امنيت در انتخابات در طول عمر پر برکت انقلاب اسلامي ايران عنوان نمود: نيروي هاي نظامي و انتظامي از ابتداي انقلاب اسلامي همواره با جانفشاني و از خود گذشتگي در تامين نظم وامنيت حوزه هاي انتخاباتي تلاش ارزنده اي داشته و اين جاي بسي شکر گزاري دارد که ما در کشور زندگي مي کنيم که با خاطري آسوده براي راي گيري حاضر شده و امنيت از هر حيث برقرار است.

محسن مرادي پناه در ادمه افزود: اينکه ما نيز به عنوان مسئولين اجرايي انتخابات خود نيز داراي سلايق مختلف سياسي هستيم و دوست داريم فرد مورد نظر ما راي بياورد يک طرف قضيه است و از همه مهمتر اين است که امانت دار خوبي براي مردم و مسئولين باشيم و بدور از هر گونه سياسي کاري،حزب گرايي و سليقه گرايي با ديدي فراي اين موارد به انتخابات نگريسته و امانت دار خوبي براي انتخابات باشيم، بسيار مهم است و اعتقاد ونگاه ما بر انتخابات بايد بر اساس اصل امانتداري و حفظ و حراست از آراي مردم و اطمينان خاطر دادن به مردم عزيز در برگزاري انتخابات سالم است.

وي در ادامه تصريح نمود: آنچه که موجب سرافرازي ملت و کشور ما در دنيا و موجب خوشحالي مقام معظم رهبري و دوستداران اين انقلاب مي گردد در حقيقت حضور حداکثري مردم در پاي صندوق هاي راي است که کوري چشم دشمنان را به دنبال دارد.

فرماندار شهرستان بهار خاطر نشان کرد: کارکنان انتظامي که خود در مشغله انتخابات و در پاي صندوق هاي راي قرار مي گيرند علاوه بر شرکت خود در انتخابات، بايد شرايط لازم را براي خانواده هايشان فراهم نمايند تا از شرکت در اين انتخابات و حماسه ملّي باز نمانند.

در ادامه فرمانده انتظامي شهرستان بهار در خصوص تامين امنيت انتخابات عنوان نمود: پشتوانه اجرايي برنامه هاي نيروي انتظامي براي ايجاد امنيت در انتخابات و برگزاري انتخابات سالم تنها و منوط به همکاري و همدلي همه دستگاهها و تمکين داوطلبين و هوادارانشان به قانون و قانون مداري بوده و قطع مسلم نتيجه هرچه که باشد براي نيروي انتظامي فرقي ندارد آنچه در اين ميان اهميت دارد حضور حداکثري مردم در پاي صندوق هاي راي در فضاي امن و سالم است.

سرهنگ جمشيد باقري با تاکيد بر انظباط ظاهري و معنوي کارکنان انتظامي ابراز داشت: کارکنان انتظامي همواره با نظم و انظباط ظاهري و معنوي در کليه مراسمات و ماموريتهاي محوله سربلند و سرافراز بوده در اين انتخابات نيز بايد اين مهم را سرلوحه کار خود قرار داده و با حفظ نظم و انظباط ظاهري و معنويو تامين امنيت انتخابات و ايجاد فضايي سالم زبانزد عام و خاص گردند.

اين مقام انتظامي در خاتمه براي رد هرگونه شائبه و زير سوال رفتن کارکنان در بحث مداخله در روند انتخابات تصريح نمود: اساس کار نيروي انتظامي بر مبناي خدمت به مردم عزيز و کمک به کساني که استمداد مي طلبند واقع شده اما در بحث انتخابات علاوه بر اينکه ماموريت اصلي محافظين صندوق ها حفظ سلامت و امنيت حوزه اخذ راي و حفظ صندوق راي از هرگونه گزند و آسيب مي باشد، بايستي با هوشياري از زير سوال بردن وجه نيروي انتظامي با نوشتن راي براي سالمندان و افراد بي سواد که موجب ايجاد شائبه و مداخله در روند انتخابات مي گردد خوداري نمايند.

شايان ذکر است کليه احکام کارکناني که براي حفاظت از صندوق هاي راي انتخاب شده اند در حضور فرماندار شهرستان بهار به اين عزيزان تحويل گرديد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر