شهرستان بهار

​رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهار گفت :

امسال نمایشگاه بهاره نداریم

شناسه خبر: ۴۹۵۵
 امسال نمایشگاه بهاره نداریم

بیات در بیان دلیل عدم برگزاری نمایشگاه گفت: امسال برگزاری هر گونه نمایشگاه در کل کشور ممنوع شده است و ما هم به تبعیت از کل استان و کشور اجازه برگزاری نمایشگاه نداریم.| بیات همچنین اضافه کرد: اما از سوی برخی از واحدها تقاضای فروش فوق العاده را داشته ایم که به آنها مجوز برگزاری داده شده است. در فروش فوق العاده قیمت ها با میزان 5 الی 10 درصد کمتر از قیمت واقعی فروش نرخ گذاری می شود.

هر ساله با نزدیک شدن به ایام پایانی سال نمایشگاه های بهاره در سراسر کشور و در نقاط مختلف شهر ها از سوی اداره صنعت ، معدن و تجارت برگزار می شود و احتیاجات مردم در این نمایشگاه ها عرضه شده و به فروش می رسد.

امسال نیز خیلی از مردم منتظر برگزاری این نمایشگاه ها بوده و خرید خود را به روزهای آخر سال موکول کرده اند تا از این نمایشگاه خرید خود را انجام دهند و جویای زمان و مکان این نمایشگاه هستند.در این خصوص گفتگویی با بیات ، رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت داشتیم. وی در پاسخ به سوال ما در مورد برگزاری نمایشگاه بهاره گفت: امسال نمایشگاه بهاره نداریم.

بیات در بیان دلیل عدم برگزاری نمایشگاه گفت: امسال برگزاری هر گونه نمایشگاه در کل کشور ممنوع شده است و ما هم به تبعیت از کل استان و کشور اجازه برگزاری نمایشگاه نداریم.

بیات ادامه داد: امسال متقاضی هم داشتیم و تمامی کارهای آن را انجام داده بودیم ؛ اما به خاطر حمایت از اصناف و بازاریان برگزاری این نمایشگاه ها ممنوع شد.

وی ادامه داد: فروشگاه ها ، بازاریان و اصناف در طول سال مالیات و عوارض پرداخت می کنند و بیشترین برداشت آنها در ایام پایانی سال است که برگزاری این نمایشگاهها باعث کم شدن خرید از بازاریان و اصناف می شود به همین دلیل تصمیم بر این شده که به جهت حمایت از بازاریان و اصناف این نمایشگاه برگزار نشود.

بیات همچنین اضافه کرد: اما از سوی برخی از واحدها تقاضای فروش فوق العاده را داشته ایم که به آنها مجوز برگزاری داده شده است. در فروش فوق العاده قیمت ها با میزان 5 الی 10 درصد کمتر از قیمت واقعی فروش نرخ گذاری می شود.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر