شهرستان بهار

​از برگزیدگان دومین دوره مسابقات دومینو شهرستان بهار تقدیر شد

شناسه خبر: ۵۰۸۲
​از برگزیدگان دومین دوره مسابقات دومینو شهرستان بهار تقدیر شد

در جلسه کارشناسی بانوان که در فرمانداری بهار برگزار شد از تیم های برگزیده مسابقات دومینو که در بهمن ماه سال 94 برگزار شد تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم فرماندار بهار ضمن تشکر از سمن ها، گروه ها و شوراهایی که برای رفع مشکلات شهرستان تلاش میکنند عملکرد این گروههای مردمی را قابل ستایش بیان کرد.

محسن مرادی پناه ضمن تبریک سال جدید گفت: ما باید طبق برنامه ریزی مشخص کارها را دنبال کرده و برنامه ها را پیگیری کنیم و همواره تاکید داشته ام که باید برنامه یکساله برای خود تدوین کنیم و طبق آن پیش برویم و این موضوع در مورد گروه های مردمی و سمن ها نیز صادق است.

مرادی پناه افزود: سمن ها و گروه های مدنی در حوزه هایی که فعالیت می کنند باید تلاش کنند تا خلا های موجود را پر کنند؛ چرا که درحوزه های گوناگون من جمله حوزه بانوان کارهای زیادی می توان صورت داد.

وی افزود: اکنون ملاحظه می کنید که در حوزه های فرهنگی ، اجتماعی با چالش های رنگارنگی مواجه هستیم و با پیشرفت رسانه ای هجمه های گسترده ای را در ایم حوزه ها ملاحظه می کنید و حفظ و حراست از جوانان و نوجوانان از آسیب ها بزرگترین کار ممکن است.

وی ادامه داد: برای حراست از نوجوانان و جوانان از آسیب ها ناگزیر هستیم که در حوزه های مختلف برنامه ریزی کنیم و همه افرادی که دارای مسئولیتی هستند باید به طور مجدانه پای کار باشند.

مرادی پناه با اشاره به برگزاری مسابقه دومینو در شهرستان گفت: برگزاری چنین برنامه هایی که باعث ایجاد شور و نشاط در بین جوانان و نوجوانان شده ، علاوه بر اینکه باعث پر شدن اوقات فراغت می شود باید هدفمند باشد.

مرادی پناه افزود: در مقابله با ناهنجاری های اجتماعی ما هیچ سلاح دیگری به غیر از اینگونه برنامه ها نداریم و باید از همه ارگان ها و افراد و گروه های مدنی که در این برنامه ها تلاش می کنند تشکر کرد و از ایشان قدردانی نمود.

در انتها از تیم های برتر شرکت کننده در مسابقه دومینو و همچنی افرادی که در برگزاری مسابقه شرکت داشتند، با اهدای جوایزی تجلیل شد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر