شهرستان بهار

پرداخت 203 مورد وام خودکفایی به مددجویان شهرستان بهار

شناسه خبر: ۵۲۹۸
پرداخت 203 مورد وام خودکفایی به مددجویان شهرستان بهار

مدیر کمیته امداد شهرستان بهار از پرداخت 203 مورد وام خودکفایی با اعتبار 2 میلیارد و 700 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش نشاط شهر به نقل از خبرنگار فارس، عیسی شهبازی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: سال گذشته در شهرستان بهار پرداخت تسهیلات خودکفایی و اشتغال برای خانوادههای زیر پوشش و سایر اقشار نیازمند از طریق منابع داخلی کمیته امداد و منابع بانکی انجام شده است.

وی افزود: 203 مورد وام اشتغال با 2 میلیارد و 700 میلیون تومان در این شهرستان به خانواده‎های زیر پوشش کمیته پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی در شهرستان بهار ادامه داد: در این میان آموزش‎های کوتاه مدت و بلندمدت نیز برای یک‎هزار و 200 نفر با صرف هزینه 105 میلیون تومان صورت گرفت.

وی در خصوص نظارت بر طرح‎های کمیته امداد شهرستان گفت: سال گذشته 8 هزار و 500 مورد نظارت بر طرحها برای پایداری و فعال بودن و همچنین کاریابی برای 75 نفر از جوانان بیکار شهرستان بهار انجام شد.

شهبازی درباره اقدامات فرهنگی و آموزشی ارائه شده در شهرستان بهار نیز خاطرنشان کرد: سال گذشته این شهرستان رتبه برتر کانون‎های تابستانی را در استان کسب کرد.

این مسئول تصریح کرد: اقداماتی همچون برگزاری کانون تابستانی، کانون جوانان پیرو ولایت و برگزاری اردوهای زیارتی و آموزشی با اعتبار 43 میلیون تومان انجام شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی در شهرستان بهار ادامه داد: سال 94 کلاس‎های آموزش خانواده برای 150 نفر با صرف هزینه 35 میلیون تومان برگزار شد.

وی در خصوص پرداخت خدمات تحصیلی به دانشآموزان و دانشجویان زیر پوشش امداد بیان کرد: به 600 دانش‎آموز و 124 نفر از دانشجویان، خدمات تحصیلی شامل هزینه پوشاک، نوشت‎افزار، ایاب و ذهاب، تقویت بنیه تحصیلی و کمک هزینه آزمون آمادگی کنکور با اعتبار 97 میلیون تومان پرداخت شده است.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر