شهرستان بهار

​با تشکیل 18 پایگاه جهادی ، آموزش قرآن کریم از اول ماه مبارک رمضان در تمامی شهرستان بهار شروع میشود

شناسه خبر: ۵۴۹۰
​با تشکیل 18 پایگاه جهادی ، آموزش قرآن کریم از اول ماه مبارک رمضان در تمامی شهرستان بهار شروع میشود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهار:با تشکیل 18 پایگاه جهادی آموزش قرآن کریم به صورت همزمان از اول ماه مبارک رمضان در تمامی شهرستان بهار شروع میشود.

به گزارش نشاط شهر ،حجت الاسلام محمد جمشیدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار در گفتگویی بیان داشت :با تشکیل 18 پایگاه جهادی آموزش قرآن کریم به صورت همزمان از اول ماه مبارک رمضان در تمامی شهرستان بهار شروع میشود.

جمشیدی بیان داشت،با پیگیری های بعمل آمده برنامه جهاد آموزش قرآنی از اول ماه مبارک رمضان به مدت سه ماه در تمامی نقاط و مراکز مذهبی شهرستان بهار در سه مقطع روخوانی ، روانخوانی و فصیح خوانی برابر ائین نامه های سازمان تبلیغات اسلامی هر دوره 44 ساعت برگزار خواهد شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهار ادامه داد،در این طرح مناطق محروم روستائی و حاشیه های شهرهای بهار،لالجین،صالح آباد و مهاجران در اولویت قرار دارند.

وی از تشکیل 18 پایگاه جهاد آموزش قرآنی در شهرستان خبر داد و گفت،با برنامه ریزی و تشکیل جلسات متعدد با جهادگران آموزش قرآنی و در جهت تسریع و تسهیل در اجرای برنامه و نظارت دقیق بر این امر مناطق شهرستان را به 18 پایگاه تقسیم کردیم وبعد از مشخص کردن مسئولین پایگاها دورهای آموزش و توجیح موارد لازم را خدمت آنها ارائه نمودیم و با استعانت از قرآن همه برنامه ها برای شروع دوره جهاد آموزش قرآنی از اول ماه مبارک رمضان مهیا گردیده است.

جمشیدی ادامه داد. با تشکیل مجمع خیرین قرآنی و پشتیبانی آنها از این طرح امیدواریم در طول سه ماه بیش از 2000 نفر از کم سوادان و بیسوادان قرآنی را برابر استانداردهای تعریف شده سازمان تبلیغات اسلامی آموزش قرآنی دهیم.

ایشان طرح جهاد آموزش قرآنی را مداوم و دائمی توصیف کردند و بیان داشتند :این طرح برابر برنامه ریزی در سه ماه بصورت پایلوت انجام می گیرد و انشا الله از اول مهر ماه 95 با همت بیشتر و با اضافه رشته های مفاهیم ،حفظ ،تجوید و قرائت قرآن کریم ادامه خواهد یافت

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر