شهرستان بهار

پورمختار در بیان علت کناره گیریش از کمیسیون اصل نود گفت :

کناره گیری من از کمیسیون اصل نود ربطی به ادعای گم شدن پرونده ها نداشت

شناسه خبر: ۵۶۴۷
 کناره گیری من از کمیسیون اصل نود ربطی به ادعای گم شدن پرونده ها نداشت

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ درخواست رئیس مجلس را دلیل اصلی کناره گیریش از کمیسیون اصل نود بیان کرد.

به گزارش نشاط شهر، محمدعلی پورمختار در گفتگو با خبرنگار ما از علت کناره گیری خود از کمیسیون اصل نود مجلس گفت و بیان کرد: بر اساس بررسی هایی که خودم داشتم و همچنین با عنایت به درخواست جناب آقای لاریجانی برای حضور در کمیسیون قضایی به جهت سوابق 4 ساله من در ریاست کمیسیون اصل نود و وجود موضوعات و پرونده های مهم در این کمیسیون به این تشخیص رسیدم که اگر در کمیسیون قضایی باشم بهتر قادر خواهم بود که به طرح ها و لوایح مهم که در مسائل قضایی مردم هست رسیدگی کنم.
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در سوالی در خصوص ارتباط این تغییر کمیسیون به ماجرای ادعای یکی از نمایندگان در گم شدن 17 پرونده در کمیسیون اصل نود گفت: این موضوع هیچ ارتباطی به این ادعا ندارد و این فقط یک ادعا بود که از سوی یکی از نمایمدگان مطرح شد و ایشان هم نتوانستند ادعایشان را ثابت کنند، مگر می شود که به این آسانی پرونده ای گم شود. چنین چیزی غیر ممکن است.
پورمختار در پاسخ به سوالی در خصوص علت حضور کمرنگ نماینده در منطقه بعد از انتخابات گفت: من به طور متوسط هر دو هفته یک بار در منطقه بودم و در دفتر به کار مردم رسیدگی می شود و شرایط مثل قبل است و تغییری نکرده است.
وی در پاسخ به سوال اینکه "چرا در جلسات رسمی کمتر دیده می شوید؟" گفت: جلسات در طول هفته برگزار می شود و من روزهای آخر هفته در منطقه هستم به همین دلیل نمی توانم خیلی در جلسات شرکت کنم.
پورمختار در توضیح به سوال "تکلیف درمانگاه تامین اجتماعی چه شد؟" گفت: درمانگاه را من نباید کلنگ بزنم، این خود مسئول دارد، باید بروید از مسئولش بپرسید که چرا تا کنون کلنگ زنی نشده. مسئولین اجرایی باید پیگیر این کار باشند کار نماینده کارهای اجرایی نیست.
وی با اشاره به شایعات دوره انتخابات در خصوص انتقال درمانگاه تامین اجتماعی از بهار به لالجین یا کبودراهنگ گفت: در دوره انتخابات آقایان ادعاهایی در این مورد کردند که دروغ بود. الان که 4 ماه از انتخابات می گذرد، اگر قرار بود کاری صورت بگیرد در مدت این 4 ماه انجام می شد.
پورمختار ادامه داد: مشکل بین سازمان تامین اجتماعی و شهرداری است و باید این مشکل حل شود و ربطی هم به فرماندار ندارد.

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • کارشناس :
  در تاریخ ۹ تیر ۹۵ ساعت ۱۴:۵۶
  دکتر جان میشه بفرمایید شما چه وظیفه ای دارید؟؟؟تا مردم بدانند برای چه اموری می توانند به شما مراجعه کنند؟؟اصلا آیا شما در قبال مردم وظیفه ای دارید یا خیر؟؟؟
 • منتقد :
  در تاریخ ۹ تیر ۹۵ ساعت ۱۵:۰۸
  اقای پورمختار اگر دستگاه اجرایی وظیفه خودش را انجام نداد(درمانگاه نساخت)شما وظیفه نظارتی نسبت به موضوع دارید یا خیر؟؟چرا اجازه نمیدهید دستگاه اجرایی(وزارت کشور)برای لالجین تصمیم بگیرد شما حرف از شهرستان کردن آن می زنید پس فرماندار واستاندار چکارست؟؟؟؟
 • منتقد :
  در تاریخ ۱۲ تیر ۹۵ ساعت ۰۷:۱۸
  راستی دکتر جان یه سوال دیگه : مشکلات فوتبال بیشتر به شما ارتباط دارد یا مشکلات حوزه انتخابیه؟
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر