شهرستان بهار

معرفی برترین‌های دوچرخه‌سواری کورسی همدان

شناسه خبر: ۵۸۸۳
معرفی برترین‌های دوچرخه‌سواری کورسی همدان

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان همدان گفت: برترین‌های دوچرخه‌سواری ماده کورسی همدان با برگزاری یک دوره مسابقه معرفی شدند.

به گزارش نشاط شهر به نقل از خبرنگار مهر ، علی ثقفی در گفتگو با خبرنگار مهر در همدان با اشاره به برگزاری مسابقات دوچرخهسواری ماده کورسی اظهار داشت: رقابتهای دوچرخهسواری ماده کورسی بخش استقامت جاده با حضور ۳۰ دوچرخهسوار منتخب استان همدان و با قضاوت ۵ داور به مسافت ۵۰ کیلومتر در محورهای صالحآباد از توابع شهرستان بهار برگزار شد.

وی افزود: در این پیکارها و در بخش تیمی همدان عنوان قهرمانی را کسب کرد، تویسرکان دوم شد و اسدآباد در جایگاه سوم قرار گرفت.

رئیس هیئت دوچرخهسواری استان همدان با اشاره به نتایج انفرادی این مسابقات گفت: در این رقابتها و در رده سنی بزرگسالان سلمان تیموری از تویسرکان قهرمان شد، صابر میرزایی از همدان عنوان دوم را کسب کرد و حمید یگانگی بر جایگاه سوم ایستاد.

ثقفی عنوان کرد: در رده نوجوانان نیز سینا کریمیان از همدان قهرمان شد، نوید سلطانآبادی دیگر ورزشکار همدانی در جای دوم قرار گرفت و آریا قربانی مهراب از اسدآباد عنوان سوم را کسب کرد و رضا سلگی از تویسرکان چهارم شد.

وی با اشاره به سایر نتایج بیان کرد: در رده پیشکسوتان نیز کیومرث عجمی از همدان قهرمان شد و امیر مصباح دیگر دوچرخهسوار همدانی در جایگاه دوم ایستاد.

رئیس هیئت دوچرخهسواری استان همدان عنوان کرد: نکته جالبتوجه در این رقابتها حضور سلمان تیموری عضو تیم ملی دوگانه کشور و قهرمان چندین دوره رقابتهای دوگانه و سهگانه کشور بود که توانست عنوان قهرمانی دوچرخهسواری استان همدان را کسب کند.

ثقفی با اشاره به سایر برنامههای هیئت دوچرخهسواری استان همدان در سال ۹۵ گفت: همایش عمومی دوچرخهسواری به مناسبت روز تعاون، ۲۲ بهمن و همچنین روز هوای پاک و روز بدون خودرو از برنامههای اجرایی در سال جاری خواهد بود.

وی یادآور شد: در راستای فرهنگسازی استفاده از دوچرخه نیز با همکاری سازمانهای مردمنهاد محیط زیستی همایشهای کوچک اما متناوب در طول سال برگزار خواهیم کرد همچنین برگزاری رقابتهای ردههای سنی بانوان در رشته کورسی از دیگر برنامههای تدوینشده در تقویم اجرایی هیئت دوچرخهسواری استان همدان است.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر